fatih cibali tesisatçı

Fatih Cibali tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı bulma, cihazla tıkanıklık açma ve kombi petek temizleme servisleri sunuyoruz. Doğal gaz enerji tasarrufu sağlayan petek temizliği firmasıyız. Sürekli arıza yapan , filtresi tıkanan kombiniz varsa peteğin zamanında temizlenmemesi sizde mevcut ise filtre ve cihaz arızası peteklerde meydana gelebilir. Petek ısı verimliliği gün geçtikçe düşüyor ve kombide ısı artışı sağlıyorsanız bu size hep zarardır. İçini bir kereliğine bizim firmamızdan petek suyunu yıkayan , temizleyen içindeki pislikleri zararsız , petekleri sökmeden alan ilaçlı sıvı ile temizlenmesini sağladığımızda farkı hemen göreceksiniz. Ayrıca tesisattaki tüm maddelerin düzenli bir şekilde alınmasının artından temiz su eklenmesini de yapmaktayız.

Cibali Su Kaçağı Arızası Bulma

Cibali tesisatçı patlayan su borusunda kırmadan tamir yapan servisiz. Giriş vanasını kapatın ve hemen bizi arayın. Damlayan su ahşap parke , tesisata zarar verebilir ve buna bir nebze olsun engel olursunuz. Demir su borusunun delinmesini korozyon olsa da plastik boru da patlama , kırılma , kaynak yerinden su çıkması daha yaygındır. Her iki ihtimal içinde tesisatınıza ait borularda cihazla basıncına bakar ve gerçekten sızıntının sizin dairenizden olup olmadığını araştırırız. Sizden kaynaklı değilse farklı şüpheli dairelerde aynı çalışma yapılabilir. Atık kanalı , sıcak su borusunda su kaçağı tespiti gibi pek çok farklı cihazlarımız vardır ve zemin delinmesi yapılarak sızıntı yeri bulunup , matkap ile kırılarak onarım yapılabilir.

Fatih Cibali tesisatçı tıkanıklıkları makine ile açıyoruz. Tıkanan boruların iç kısmına makinemizi göndererek tıkanıklığa sebebiyet veren yabancı cismi görüntülüyor ve tıkanıklık açma makinesi yardımıyla tıkanmaları kırma dökme yapmadan açıyoruz. Son derece kaliteli ve modern hizmet için uğraşmaktayız. Borularında diplerinde meydana gelen ağır kanal tıkanıklığı yüzünden ciddi derece de bir tıkanıklık söz konusu olacaktır. Yaptığımız işlerin kırmadan meydana gelebilmesi için gider kısımlarının tamamen açılarak temizlenmesi bu sayede önemlidir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ