fatih mesih paşa tesisatçı

Fatih Mesih Paşa tesisatçı firmamız robotla tıkanıklık açma, kameralı su arıza tespiti ve makineli petek temizleme servisleri sunmaktadır. Tesisat borularında ki su patlakları genelde iki sebepten dolayı meydana gelmektedir. Bunlarda bir tanesi boruların içerisine atmış olduğumuz atıklar borularda sıkışıp sertleşir ve borunun patlamasına sebep olur. Böylece yapmış olduğumuz hata yüzünden hem boruda tıkanıklık oluşur hem de su kaçağı meydana gelir. Su kaçağı tespiti işlemlerinin çoğunu görüntüleme cihazları ile yapmaktayız. Bu sayede kaçağın yerini kamera ile görüp hem noktasal tespit yaparız hem de hiçbir kırma dökme işlemine yer vermemiş oluruz. Tespit işlemi bittikten sonra da onarıma geçeriz. Hasarın boyutuna göre ustalarımız sizlere bir fiyat söyler ve isteğiniz dahilinde arızalı olan yer 1 yıl boyunca garantili şekilde yapılabilir.

Mesih Paşa

Fatih Mesih Paşa tesisatçı mutfak evye lavabosunda robotla tıkanıklık açma veya küvet tıkanmasını kırmadan robotla açmak, temizlemek gibi işlemlerde bizi arayabilirsiniz. Uygulanacak teknik alınan kamera görüntüleri sonrasında basınçlı su veya kıvrımlı yay ile katı atıkları ilerletmek olabilir. Kesinlikle lağım atıklarını cihaz ile geri çıkartma gibi amacımız olmadığı gibi bir arada duran formunu zarar oluşturmayacak akıllı cihaz ile ayrışmasını sağlayarak su yardımı ile ilerletilmesini sağlıyoruz.

Fatih Mesih Paşa tesisatçı petek tesisatının içini koruyan petek temizliği firmasıyız. Petek ve yerden ısıtmalı tesisatın içini koruyan sıvılar mevcuttur ve bunların eksikliği hava ile teması sağlanması durumunda kötü sonuçlara neden olur tesisata tadilat yapılması gerekli olabilir. Bu nedenle yıkama sıvısının aktarımını kombi veya havlupan hatlarına ulaştırırken tesisattaki tüm pislikleri yaklaşık bir saat içerisinde alıp temiz suyla birlikte koruma sıvısını ilave edip içinde hava kalmamasına önem vermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ