pendik güllü bağlar tesisatçı

Pendik Güllü Bağlar tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma, kombi petek temizleme ve kırmadan su kaçağı bulma servisleri sunmaktayız. Firmamız sayesinde kombi ve petek sistemlerinizi kısa süreler içerisinde kolaylık ile yaptırabilirsiniz. Kombi sisteminde sorun ile karşı karşıya kalmış iseniz su tesisatçıları ile iletişime geçebilirsiniz. Kombinizin sürekli basınç oranı düşüyor kombi sürekli su vermek zorunda kalıyorsanız kombinizin sisteminde su kaçağı sorunu olabilir. Kombinizin sisteminde su kaçağı sorun olduğundan şüphe ediyorsanız bu sorununuza bir an önce çözüm üretmeniz daha fazla bir maddi hasar yaşamamanız, kombinizin arızalanmaması açısından önemli olmaktadır. Kombi sisteminde su kaçağı sorunu olması evinizde yeteri kadar ısının olmasına da neden olmaktadır. Çok fazla doğal faz faturası ödüyorsunuz ancak yeterince ısınamıyorsanız su kaçağı araştırmasını bir an önce yaptırmanız gerekmektedir.

Güllü Bağlar Su Tesisat Ustaları

Güllü Bağlar tesisatçı su kaçağı araştırmasını kullanmış olduğumuz makineler ile yarım saat gibi kısa bir zaman içerisinde çok uygun fiyatlar ile yapmaktayız. Kullanmış olduğumuz akustik ses dinleme cihazları termal kameralar ve nem ölçer cihazlar ile su kaçağını yüksek bir oradan bulabilmekteyiz. Su kaçağının tespitinin arkasından su kaçağı tamir edebilecek bir noktada ise onarımı yine aynı şekilde makineli sistem ile kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Kombi sisteminde bulunan su kaçağı onları yapılamayacak bir noktada bize tesisatçılar tarafından kullanılan kimyasal sıvılar ile tamir işlemi yapılmaktadır. Kimyasal sıvılar su kaçağı olan yere dökülerek orada su kaçağını kapatıcı bir rol üstlenmektedir. Su kaçağı tespiti ve onarımı sırasında zeminlerde hiçbir kırma dökme işlemi olmamaktadır.

Pendik Güllü Bağlar tesisatçı lavabo ve tuvalet tıkanıklıklarında sizlere yardımcı olmaktayız. Lavabolar içerisinde çay ve benzeri atıkların kaçmasıyla sık sık tıkanmaktadır. Tuvaletlerin de içerisine yabancı cisim kaçması, borularda çöküntü olması nedeniyle tıkanıklık göstermektedir. Yine böyle bir durumla karşılaşmış olduğumuzdan tesisatçı firmamız ile iletişime geçmeniz evlerimizi su basması kötü koku oluşması yönünden koruma sağlamaktadır. Tesisatçı firmamız tıkanıklık açma işlemlerini tıkanıklık açacağı robotlar ile yapmakta eski usul yapılan pompalama işlemlerine ve kimyasal açıcı kullanım işlemini geri plana atmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ