pendik velibaba tesisatçı

Pendik Velibaba tesisatçı servisi olarak kırmadan su kaçağı tespiti, kombi petek bakımı ve robotla tıkanıklık açma hizmetleri sunmaktayız. Su borularının geçtiği yeri kırmadan bulan servis olup su kaçağı tespiti cihazları ile kırmadan tarama işlemleri yapmaktayız. Su borularının yerini belirleme için farklı cihazlar kullanırız. Şebeke su hatları soğuk su borularıdır. Yani ısı duyarlılığı yoktur. Bu nedenle ıslaklık var veya yok fark etmeksizin basınç testi yaparız. Bazen üst kattan su akar ve siz kendi tesisatınızda olduğunu düşünürsünüz. Su sızıntısı biz basınç testi ile bunu araştırırız. Kameralı su kaçağı tespiti su tesisattaki kaçağı onaran sıvılar ve tam yerini bulan ses detektörleri ile yine kırmadan araştırma yapar, onarımı başlatır ve tekrar ölçüm yaparak bunu teyit ederiz.

Velibaba Kameralı Tesisat Firması

Velibaba tesisatçı yıkama kimyasalı makinesi ile petek temizliği yapan servisiyiz. Petek ısıtma performansını artırmak için tıkalı olan kanalları makineyle açmak gerekir. Makineden gönderilecek solüsyon tüm maddeleri un ufak ederken, güçlü motor sistemleri ile kireci, pası alarak yakıt giderlerini düşürmek için sizlere avantaj sağlıyoruz. Petek içinde ne kadar bu tür madde varsa soğuma alanları o kadar artar ve performans düşer. Peteği zarar vermeden temizleyen tesisat firması olarak sizlere iki seneye bir bu işlemi önermekteyiz.

Pendik Velibaba tesisatçı tıkalı lavabo borularını detektör kamera ile bulan tespit eden robotla açan tıkanıklık açma firmasıyız. Lavabo kanal boru hatlarının içine basınçlı su ile yıkama yaparak atıklardan kurtulmanızı sağlayabiliriz. Banyoyu ele alırsak, yıkanma sırasında saç ve kıl yumak halinde banyo giderine düşer. Lavabolarda sakal, gıda ve erimeyen temizlik ürünleri yer alabilir. Hepsi için basıncı orantılı olarak ayarlanmış düzeyde çalışmalarla kanalı yıkarız. Atık alanları önceden kamera ile bulunacağı için temizlik sonrasındaki durumlara tekrar bakar, yoğun su gönderir ve ne kadar hızlı kanaldan gittiğini kontrol ederiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ