beykoz çiğdem tesisatçı

Beykoz Çiğdem tesisatçı firmamız kameralı su arıza tespiti, kırmadan tıkalı gider açma ve kombi petek bakımı işlemleri yapmaktadır. Banyo tavanından su akması sebebini bulan su kaçağı tespiti servisiyiz. Tavanda küf, rutubet görünmeyen su sızdırma sorunu yerini anlamak ve banyonun tavanı su akıyor gibi sorunlara çözüm bulmak için ilgili daireyle sınırlı test pompası takılarak basınca bakılması sonucunda sızıntının olup olmadığı anlaşılabilir. Bunu birkaç daire içinde yapabiliriz ve yan dairenin tesisatındaki akıntı dolaşıp sizden sızdırıyor gibi gösteriyor olabilir. Banyo su sızıntılarını bulan makine olan ses dedektörü ile ses gürültülerinin yayılmasını takip edip, hangi dairede ve nerede tam olarak suyun çıkış yaptığını görürüz. Çok vakit almaz fakat kalıcı önlemler her zaman garantilidir.

Çiğdem Su Kaçağı Bulma

Çiğdem tesisatçı hiç ısınmayan, ılık kalan, sıcaklık vermeyen peteğe bakım yapan servisiyiz. Hiç ısınmayan petek nasıl düzelir? Peteğin hiç ısınmamasını düzeltmek için petek temizliği gerekli olabilir. Bazı binalarda cihaz ve tesisat arızasından dolayı bu tür sorunlar çıkabilir ve kombi bakımı da dahil olmak üzere sizlere hizmetler sunuyoruz, sorun nerede ise o yönde adımlar atıyoruz. Petek temizleme tesisat firması peteği nasıl temizler? Alınacak küçük miktar su ile kirlilik dozajı ölçülür ve ısı testleri ile tarama yapar ve bağlantıları kurarız. Cihaza bir miktar su eklenir ve solüsyonla beraber petek sularının gelerek, devir daim yapılması sağlanır. Petek içindeki kirecin alınması işlemleri uygulanır ve tüm maddeler atık sistemlerine gönderilir. Peteğin içinin temizlenmesinin faydası nedir? Sıcak sular daha fazla alana geçeceği için sıcaklıkta artış olur ve cihazınızın boşuna fazla yakıt tüketimi yapılmasının önüne geçilir.

Beykoz Çiğdem tesisatçı kanalizasyonu robotla açma firmasıyız. Kanalizasyonda tıkanıklık açma nasıl yapılır? Bodrum katın tuvaleti logar, kanalizasyon taşması sebebiyle taşıyor olabilir. Bu doluluk yabancı cisim ve organik atıktan dolayı olabilir ve ilgili gider kapağından logara ulaşarak kamerayla inceleme yapabilir, robot makinedeki özel atık parçalama yayları sayesinde tüm maddelerin, ayrışmasına olanak tanırız. Bu sayede hızlıca şehir hatlarına ulaşır ve ayrıca farklı bir tesisat sıkıntısı varsa iyileştirilmesi için önlemler alabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ