beykoz yeni mahalle tesisatçı

Beykoz Yeni Mahalle tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti, kombi petek bakımı ve tıkalı gider açma hizmetleri vermekteyiz. Zararsız lavabo açıcı yöntemler sunan servistir. En ucuz lavabo pimaşı açan robotlu, cihazlı firmayız. Lavabonun nerede olduğuna göre içindeki maddelerde değişkenlik gösterir. Basit bir hortumla kir tabakalarının derinlerine inemez ve suyun geri gelmesini sağlarsınız. Biz ise lavaboda tıkanıklık açma robotu kullanırken, tesisata özel bir yay ve onu iletecek uzun çelik helezon kabloyu gönderir ve sistemdeki kirliliğin sıkıştığı noktadan ilerlemesini sağlarız. Lavabo pimaşı açma, tadilat işi çıkarmayacak, işçilik masrafı düşük, fazla para istemeyen, kaliteli servis işlemleri istiyorsanız bize mutlaka ulaşınız.

Beykoz Yeni Mahalle Su Kaçağı Tespiti

Beykoz Yeni Mahalle tesisatçı su sızıntısı tamiri yapan firmadır. Mutfak kombi su borusundan alt kata su akıyor, kombi su kaçağı bulan tesisatçı deneyimli, tecrübeli su kaçağı tespiti firması mı arıyorsunuz? Bir telefon araması ile hemen servis kaydı oluşturabilir ve hemen gelebiliriz. Kombideki basınç rakamlarını takip eder, cihaz arızasından mı kaynaklandığını araştırır, eğer sizin dairenizde sorun varsa bunu mutlaka bizim takacağımız basınç test makinesi ile bulur ve onarım sıvısı ile tamirat yapabiliriz. Termal kamera sistemleri ile sızıntının tam yerini ısı testi ile yapabilir ve onarım maiyetlerini inanılmaz düşürebiliriz.

Beykoz Yeni Mahalle tesisatçı peteklerin daha iyi ısınmasını sağlayan petek temizliği servisidir. Kombi derecesini yükselterek fazla yakıt tüketimi sorunu karşınızda olur. Petek içi temizlenirse kombi sıcaklığını azaltır ve daha iyi ısınabilirsiniz. Bizler petek nasıl temizlenir, tıkanması, soğumasını cihazla tespit ederek tesisat içindeki tüm maddeleri özel yıkama sıvıları ile çözeltiye dönüştürerek cihazımızla çekiyoruz. Suyun devamlı cihazımız ve tesisat arasında gidip geldiği bu süreçte ortalama 45 dakikada yıkama işlemi bitirilerek peteğe temiz su verilmesi, peteğin içindeki havanın alınması ve daha çok ek ayar ile kombi bakımı gibi işlemler sunulacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ