beykoz göksu tesisatçı

Beykoz Göksu tesisatçı firmamız kırmadan tıkanıklık açma, kombi petek temizleme ve robotla su kaçağı bulma servisleri sunmaktadır. Mutfakta tıkanan lavaboyu temizleyen servisiz. Mutfak lavabosunun tıkanmasının sebebi içindeki gıda türündeki nesneler, yabancı cisimlerin sıkışmasıdır. Bazen lavabo giderinde çökme, göçme olur ve daralır. Hata neredeyse lavaboda kameralı tıkanıklık açma robotu kullanan ekibimiz hepsini tespit eder. Temizlenecek alanlara bu işini en iyi yapacak yay, tel aparatlardan en iyi seçimi yapar ve ne kadar uzakta olursa olsun o alanlara ulaşırız. Parçalanacak atıkların ardından sistemi temiz hale gönderirken, lavabo gider tesisatında düzeltilecek hataların bilgisini de sizlere vererek bu yönde adımları da uygulayabiliiz.

Göksu Kameralı Su Arıza Tespiti

Göksu tesisatçı ısıtma tesisatında petek temizliği yapan tesisat servisi olup bizi her zaman arayabilirsiniz. Kimyasal ilaçla makineyle temizleme işlemi yapıyoruz ve normal peteklere göre daha geç ısınan bu tesisat için mutlaka zamanında temizlik yaptırmalısınız. Genelde ilk defa bu tesisatı kullanıyorsanız 1-2 yıl gibi süreler boyunca pek kir tutmaz ama geciktirilirse sıcaklık düşüşü olur ve kimyasalla tesisattaki su hesaplanarak eklenilmesi, basınçlı olarak yıkanması ile sorunu kısa sürede çözümleyebiliriz.

Beykoz Göksu tesisatçı kalorifer su vanası su kaçırıyor sorununu onaran su kaçağı tespiti firmasıyız. Kaloriferin alt kısmındaki vanalarda sızıntı olabilir. Conta veya eskime nedeniyle sızıntı yapabilir. parça değişimi veya farklı bir problem olup olmadığı gibi araştırmalar ile onarabiliriz. Kaloriferden su kaçıran tesisat borularını basınç testleri, termal kameralı tarama ile de ekiplerimiz bulup, onarıcı türde ilaçla kapatma sıvıları ile tamir etme işlemlerini de yapmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ