sultanbeyli mecidiye tesisatçı

Sultanbeyli Mecidiye tesisatçı firmamız robotla su kaçağı tespiti, kombi petek bakımı ve cihazla tıkanıklık açma işlemleri sunmaktadır. Tıkanıklık açma robotu kullanarak işlemlerimizi böyle yapmaktayız. Lavabo borusu tıkanması nasıl açılır? Lavabo borusunu tıkayan gıda, saç, yabancı cisim, az su ile lavabo kullanılması ve atık durması olabilir. Genelde lavabo borusu eya pimaş içlerinde yakın alanda duran boru atıklar kameralar ile içten hasarsız buluruz. Lavabo atığının gitmemesini sağlayan bazı çökmeler de olabilir. Tespit eder ve onarılacak alanlar varsa yapabiliriz. Lavabo atığını temizleyen makine ise robot cihaz olup yayların kanala takılmasının ardından bu hat içinden metrelerce ilerler ve kanaldaki tüm nesneleri uzaklaştırır.

Mecidiye Kameralı Su Arıza Tespiti

Mecidiye tesisatçı kaliteli petek temizliği yapan servisiz. Petekteki suyun çekilmesi, değiştirilmesi temizlik değildir. Yıkama sıvıları gibi gösterilen, ucuz deterjanlar kullanan firmalarla sonuç almanız çok zordur. Kaliteli kimyasalla önce makine aracılığıyla petekteki kirlerin sökülmesi ve tamamının alınmasından sonra suyun geçmediği alanlara erişim sağlanacaktır. Bu işlemde birkaç saatlik çalışma ve peteği sökmeden temizleme işlemlerinin ardından petek içindeki su sıcaklığının yükseltilmesi, petek için harcanan doğal gazda tasarruf oluşturma gibi olumlu işlemleri alabilirsiniz.

Sultanbeyli Mecidiye tesisatçı su sayacı arızasını onaran su kaçağı tespiti yapan firma olarak kaliteli işlemler sunmaktayız. Su sayacı vana ve su tesisat birimleri kapalı, kullanılmıyorken sürekli hareketleri dönüyor ise su boş yere akıyor olabilir. Su faturam yine yüksek geldi sorunları sizle olabilir. Dairenizle sınırlı olacak kısa süreli basınç testi yaparız. Su akıyor ise mutlaka cihazdan görürüz. Sesli su kaçaklarını onarmak için dedektör ile yerlerini buluruz. Sessiz su kaçağını onarmak için ilaç kullanır ve onarım yapılır. Su sayacı değiştirme, arızasını giderme, tamir etme, onarma gibi sayısız işlemler de bizde danışabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ