sultanbeyli abdurrahmangazi tesisatçı

Sultanbeyli Abdurrahmangazi tesisatçı firmamız kırmadan tıkanıklık açma, petek temizleme ve robotla su kaçağı bulma servisleri vermektedir. Tesisat, kombi, petek temizliği bakım yıkama arıza giderme işlemleri sunmaktayız. Evin kirlenmesini önleyerek, tortu ve kireç parçalarının yer tuttuğu peteğin ılık, soğuk kalması problemine yol açtığı hatlar makinemize aktarılacak kimyasal ile devir daim neticesinde bir süre yıkanmaktadır. Tortular yapıştıkları yerden ayrılıp, daha küçük parçalara bu sayede dönüşür ve yine makinemizdeki filtre kısmına takılmasını sağlarız. Peteğin hava yapan yerlerinin alınması, peteğe taze yeni şebeke suyunun eklenmesi gibi bir dizi çalışmanın yanı sıra kombi kullanıcısıysanız eğer bu yönde bakım hizmetlerini de bizden alabilirsiniz.

Abdurrahmangazi Su Kaçağı Tespiti

Abdurrahmangazi tesisatçı pis su tıkanıklığını açan servis olarak özel tıkanıklık açma robotla kullanıyoruz. Kirleri, kopan parçaları, erimeyen temizleyici deterjanlar ve daha nice nesne pimaşta tıkanıklık oluşturabilir. Su tahliye hortumu ile tıkalı giderden gönderilmesi gereken atık sular, atıklara çarpar ve geri gelir. Biz bu alanları dikkatlice kamerayla buluyoruz. Kanal içine itinalı şekilde yıkmadan pimaş açan robot cihazın yayını takıyoruz. Yay atıkları ufalar, küçük parçalar halinde ittirme gücü ile uzaklaştırır özellikle bunun işe yaradığını bazı testler ile uygulamaktayız.

Sultanbeyli Abdurrahmangazi tesisatçı sıcak su musluğu duvarında su akıntısını onaran su kaçağı tespiti ekibiyiz. Merkezi ısıtma, kombi tesisatından gelen sıcak suyun duvardan akması tesisat kaçaklarının olduğunu düşündürür. Isıtma sistemi olduğundan iki aşamalı test yaparız. Islak kalan duvarı nem, ısı cihazı ile tarar bu sayede tesisat sistemlerini de buluruz. Su kaçıran tesisat için ekrandaki boru alanları ve su kaybı yapan tesisat gözükecektir. Ayrıca ses dedektör makinesi ile ses yapan sıhhi tesisat yerlerinin bulunması onarım işlemlerini oldukça hızlandırır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ