sancaktepe hilal mahallesi tesisatçı

Sancaktepe Hilal Mahallesi tesisatçı firması olarak tıkanan giderleri açmak için makineli tıkanıklık açma, kameralı su arıza tespiti ve kombi petek temizleme servisleri sunmaktayız. Peteğin içini kırmadan sökmeden yıkayan petek temizliği makinesi kimyasallı işlemleri sunmaktayız. Peteklerin kirlenmesini durduramazsınız. Ne kadar kirli ise içindeki atıklar, kireçler o derece sıcak su akışını durdurur. Hatta kombiniz varsa parça arızası bile yapabilir. Kombi filtresi tıkandı gibi sorunlar petekten kaynaklanıyor olabilir. Kombiye veya havlupana takılacak bir cihaz getiriyoruz ve kanaldaki kirli suları çekip, petek yıkamada kullanılan kimyasal ekliyoruz. Devir daim petek sayısı ve kirliliğe göre genelde bir saat içerisinde bitirilir ve çözünen tüm kirleri basınçlı su makinesi ile çekip, atık kanallarına gönderiyoruz ki ilk ısıtmadaki etki hemen sıcak halini gösterecektir.

Hilal Mahallesi Su Arıza Tespiti

Hilal Mahallesi tesisatçı su borusunda kaçak bulma işlemi yapabilecek su kaçağı tespiti cihazı kullanmaktayız. Plastik su borusunda gizli su kaçağı ve yerini bulma işlemleri de dahil hepsi için tecrübeli ekibimiz vardır. Uzun ömürlü olması gerekirken, küçük kusurlar sorunu büyütür ve damlama yapan tesisatta yavaşça binalarda ıslaklık oluşur. O ıslaklık yaşanan kısımdaki tesisat için ses dedektörü tam o noktayı incelerken, betonun içinden su kaçıran su tesisatı borusunun yerini kırmadan bulabiliriz. İşaretli kısmın kırılması direkt suyun sızdığı yere ulaşmamızı sağlar. Paslanan, su kaçıran boruyu onarma ve değiştirme işlemlerinde de ekiplerimiz her zaman sizlere yardımcı olmaktadır.

Sancaktepe Hilal Mahallesi tesisatçı robotla pimaş tıkanması temizleme ve tıkanıklık açma servisiyiz. Bir telefon kadar yakınınızdayız. Sıhhi tesisat tıkanması oluşturan nesneler itinalı olarak kanalın içine kamera takılıp bulunur. Evdeki oyuncaklar, satın alınan market ürünleri veya atıklar kanalı doldurabilir. Küvet devamlı taşma yapıyor ise robot cihaza takılacak birkaç telden en uygununu seçip kanala yerleştirip oradaki nesneleri hareket ettiririz. Geri çıkartılacak yabancı cisimler dahil robot cihaz ile küvet gideri ve fayansı kırmadan temizlenmesi işlemlerinde bize güvenebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ