sancaktepe inönü mahallesi tesisatçı

Sancaktepe İnönü Mahallesi tesisatçı servisi olarak makineli petek temizliği, kırmadan su kaçağı tespiti ve tıkalı gider açma hizmetleri vermekteyiz. Banyonun, tuvaletin, mutfağın tavanında su damlaması var akıyor sorunlarında su kaçağı tespiti ekibini aramaya ne dersiniz? Üst katın tavanında su akıntısı varsa komşunuzun evde olduğu bir gün seçin ve bizi arayın. Komşunuzun su sistemleri için zararsız basınç testini cihaz ile uygulayalım. Hatasız incelemelerden sonra komşunun dairesindeki su kaçağını bulmak için ses dedektörü işlemine geçeriz. İğne ucu kadar delinmiş bir sızıntı olsa da cihazımız beton içine gömüşü su borularında kaçak araması yaparak o noktaları bulacaktır. Gerisi onarım süreci ile ilişkilidir ve aynı gün sorunları çözebiliriz.

Sancaktepe İnönü Mahallesi Tesisat Ustası

Sancaktepe İnönü Mahallesi tesisatçı İstanbul’da kırmadan lavabo açan robot ve usta için tıkanıklık açma işlemleri sunmaktayız. Kırmadan lavabo açmak için kanal içlerine dikkatlice bakılması gerekir. Tezgah altı, pimaş gider içinde sayısız olasılıkta atık olabilir. Yemek artıkları, kuru yemişler ve bulaşık kalıntıları gibi atıkları tek tek toplayıp çıkartmaktayız. Hazırda gider kısmı var robot cihaz ile o atık türü ve yerine uygun olarak lavabo açıcı teli robot cihaza tutturup göndeririz. Atık ilerler ve lavabo tıkanmasını önlemek anlamında kesinlikle tadilatsız çözümdür.

Sancaktepe İnönü Mahallesi tesisatçı kombi ayarlarını ve bakımı yapan petek temizliği firmasıyız. Bu işlemler kış ayı için verim almanızı sağlar. Yalnız petek kirli, kombide arızalı parça varsa verim düşer. Bağlanacak bir cihaz ile hortum yardımıyla kanaldaki kirleri kimyasal basıp çözünür duruma getirip alıyoruz. Özel filtreye takılacak petek içi kirler tekrar peteklere dolmaz. Peteklere temiz su ekleme, petekteki havayı alma, kontroller ve daha nice adımlar ile petek ısılarını dengeleme işlemleri için bizleri arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ