beykoz çiftlik mahallesi tesisatçı

Beykoz Çiftlik Mahallesi tesisatçı firması olarak kırmadan tıkalı gider açma, makineli petek temizliği ve kameralı su kaçağı bulma servisleri sunmaktayız. Su tesisat arızalarını garantili bulup onaran firmayız. Profesyonel uzmanlarımız ile nemli duvar, fayans içinden ses gelmesi gibi su kaçağı tespiti alanında termal kamera ile ısı duyarlılığı, ses dedektörü ile sızıntı yapan bölgelerin ses haritasını çıkartabiliriz. Tadilat, kırma dökme yapmadan tesisat içindeki tüm sorunları özel basınç testleri ile bulabilir, hangi dairede su sızıntısı, giderde çatlak, akıntı, koku yapan gider tesisat boruları gibi pek çok alanda kameralı cihaz ile kanal içinden görüntü alarak direkt sorunu görüntüleyebilir ve problemi bilinçli olarak çözebiliriz.

Çiftlik Mahallesi Su Tesisat Firması

Çiftlik Mahallesi tesisatçı kombi petek bakımı yapan servisiz. Petek içindeki kirleri temizleme makinesi kimyasalı petek temizliği devir daim makinesi ile yüksek hızda toplanmasını sağlamaktadır. Kireç tabakasının yoğun halde bulunması, ısıtma sorunu oluşturan pek çok faktöre neden olabilir ve tadilat işi çıkarmadan temizleme işlemi yapabiliriz. Ucuz, kaliteli petek temizliği malzeme yapısını bozmadan yapılabileceği gibi, çürümüş ve kullanılamaz hale gelen eskimiş petekleri değiştirme, yenisini takma gibi pek çok sizlere hizmet sizlere sunulmaktadır.

Beykoz Çiftlik Mahallesi tesisatçı kırmadan kanal temizleme servisiyiz. Tıkanıklık açma işlemi kırmadan nasıl yapılır? Tahrip etmeden mikro kamera ekipmanı gider kanalı içinden gözlem amaçlı kullanılır. Beton kırılması olmaz. Gider kanalına bakılır ve atık bulunması ile birlikte yaya takılır. Yaydaki bir uç atığı ilerletmek diğeri de cihaza takılı olmasından dolayı titreşim yayarak iletken vazifesindedir. Sayısız türdeki atıklar için kullanılır ve maliyeti eski tekniklere göre gerçekten daha tasarruflu ve kesin çözüm sunmaktadır. Beykoz Çiftlik tesisatçı firmamızla sitemizde bulunan numaralardan iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ