beykoz anadolu kavağı tesisatçı

Beykoz Anadolu Kavağı tesisatçı firmamız kameralı su arıza tespiti, kombi petek bakımı ve kırmadan tıkanıklık açma hizmetleri sunmaktadır. Su borusunda delik onaran firmayız. Su borusunun delinmesini su kaçağı tespiti analizleri ile kırmadan buluruz. Su borusu çatlağı var ise o uzunluk kadar suyun sızdığı bölüm sürekli artacaktır. Patlayan su borusu deliği gibi konularda basınç test makinesi su tesisatına bağlandıktan sonra su kaybı varsa cihaz ekranına gelmesini sağlar. Genelde delinme matkap gibi sivri uçlu cihazların sırasında boruya denk gelmesi ile olur. Sızdıran bölgede ses bir hayli fazla olur ve sesin tam yerini bulabilecek dıştan taramalı ses dedektörü ile dinlenmesi sonucunca sızıntı bölgesi bulunur ve garantili onarımları ekiplerimiz gerçekleştirir.

Anadolu Kavağı Kameralı Tesisat Ustaları

Anadolu Kavağı tesisatçı petek içindeki kaba pislikleri, kirli suyu temizleyen petek temizliği servisiyiz. Uygun petek temizleme fiyatları ile yerinden sökülme olmadan peteği cihazla temizleme işlemlerini kısa sürede tamamlayabiliriz. Kirlilik durumuna göre 30-45 dakika içerisinde de tamamlanabilecek işlemler ile peteğin içindeki tüm kirli oluşumları ilaçlı sıvı kimyasal ve devir daim makinesi ile tamamen temizlenir duruma getiriyoruz. Pisliklerin petekte kalmasını önlüyor, cihazımızda topluyor ve daha fazla tasarruflu ısınmanızın önünü açıyoruz.

Beykoz Anadolu Kavağı tesisatçı demir ve plastik boruda tıkanıklık açma yapan servisiz. Sızdıran bir su tesisatında kireç, pas birikmesi bu noktaları doldurmuş ise temizleme sırasında sızıntılar oluşabilir. Biz her zaman en ufak tesisat sorunu belirtilerinde bizi aramanızı öneriyoruz. Temizleme sırasında test pompası ile bu sızıntıların başlayıp, başlamadığını kontrol ederek ve yıkama sıvısını makineyle temizleme işlemlerini yaparak güzel sonuçların alınmasını amaçlıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ