beykoz göllü tesisatçı

Beykoz Göllü tesisatçı firmamız kırmadan su arıza tespiti, makineli petek temizliği ve tıkalı gider açma hizmetleri sunmaktadır. Robotla kırmadan tıkanıklık açma ustası bulunduran ekibiz. Sırf insan gücü bazı şartlarda yetersiz kalmaktadır. Her türlü senaryoya karşı hazırlıklı olmak gerekir. Modern makineyle ustalarımız kanaldaki atık birikintilerinin görüntülerini videolu olarak görür ve o noktaya robot makinedeki yay sistemini takarlar. Sürekli tuvaletim tıkanıyor, banyo küveti taştı veya farklı sorunlarda kanalın içine betonun kırılması olmadan görüntü alıp, robot makineyle birkaç saat içinde sorunu ortadan kaldırabiliriz.

Göllü Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Göllü tesisatçı peteklerin ısı performansını arttırıcı petek temizliği yapan servisiz. Her sene veya en geç iki senede bir iç petek tesisat temizliği yapılması gerekir. Çünkü biriken tortu, kireç su giriş ve çıkış hızını yavaşlatır hatta engeller. Bu maddeleri kimyasal salınan petek içlerindeki oluşumları çekecek ve sızdırmadan devir daim yaptıracak bir makine ile almaktayız. Peteğin üstünden bakıldığında petek arası tozları kuru buhar makinesi ile temizleme yaparak da komple çözümler getirebiliriz.

Beykoz Göllü tesisatçı su borularında su kaçağı tespiti yapan servisiz. Kameralı su kaçak sızıntısı bulan firmalar olarak yağmur su oluğuna kamera takılması ile ıslanma yerlerini bulabiliriz. Bazen su borusunda sızıntı durumları apartmanın, dairenin dışında ıslaklık oluşturabilir. Tam yerini kamerayla bulup, onarım için doğru kat ve yüzeyi görür ve 10’larca metre uzunluğa erişebilen kameralı cihazlarımız ile bu göreve tamamen hazırız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ