tuzla aydıntepe tesisatçı

Tuzla Aydıntepe tesisatçı firmamız kameralı su kaçağı bulma, kırmadan tıkanıklık açma ve makineli petek temizliği hizmetleri sunmaktadır. Gider kanalı açıp temizleyen tıkanıklık açma servisiyiz. Gider gider tıkanması durumlarında çelik açma yayının takıldığı kısımdaki atıkları temizlemekte ve kanalizasyona göndermekteyiz. Tuvalet kağıdı, lavabo suları, banyo atık suları ve apartmanda ne kadar atık madde varsa hepsinin kanalizasyona geçmesi sağlanır. Direkt kanalizasyona geçiş sistemi rögar olup geri tepme yaşanması durumunda tuvalet, lavabo ve banyoda taşma var gibi sorunlar oluşabilir. Ekibimiz gelir ve gerekirse kamera takıp, yabancı cisimler cihazla çeker, atıkların ufalanarak rahatça geçmesini sağlayacak yay sistemleri takar ve cihaza güç verilmesi ile doluluk oranına göre kısa sürede atıklar uzaklaşacaktır.

Aydıntepe Tesisat Ustası

Aydıntepe tesisatçı sıcak ve soğuk su tesisatında temiz su kaçağı bulan servisiz. Temiz su tesisat kaçağı küçük damlamalar şeklinde başlar ve zamanla patlama bile yapabilir. Temiz su tesisatında su kaçak yerini cihazlarla bulmak için ilgili dairedeki tüm su tesisatlarında basınç testi yapılarak sızıntı noktalarının varlığı araştırılır. Belirtiler varsa cihazda mutlaka gözükür ve her iki tesisat için de onarım sıvısı eklenmesi ile kaçağın durdurulabileceğini biliyor musunuz? Patlama yapan su borularında su kaçağı tespiti için ses dedektörleri ile tam yerlerinin bulunarak onarımın kaliteli olması gibi tüm adımlar firmamızca sizlere sunulmaktadır.

Tuzla Aydıntepe tesisatçı hiç ısınmayan, soğuyan kaloriferde petek temizliği yapan firmayız. Senede bir defa bu işlemin yaptırılması doğal gaz tüketiminde düşüşü sağlar ve sıcak havanın daha fazla yayılmasına imkan tanır. Petekte tesisat yıkaması yaptırmak için gereken getirilecek temizlik makinesi ve içine kirlilik seviyesine göre eklenecek olan kimyasallı maddelerdir. Kimyasal tüm kir tabakalarının ufalanmasını sağlarken dibe çökmemesi için basınçlı su ile tamamen çekilir, hava boşluğu bırakılmaz, ilk ısıtma sırasındaki fark gerçekten çok güzel sonuçlar doğuracaktır ve işlemlerimiz garantilidir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ