ataşehir aşık veysel tesisatçı

Ataşehir Aşık Veysel tesisatçı firması olarak makineli tıkanıklık açma, kombi petek bakımı ve kameralı su arıza tespiti hizmetleri sunmaktayız. Ekonomik olarak kalorifer, petek temizliği fiyatları olan servisiz. Petek temizleme fiyatı türüne göre değişebilir. Demir döküm ile alüminyum petek temizlemesi aynı cihazla yapılsa bile biraz değişkenlik vardır. Eski tip petekleri ele alırsak iki senede bir bakım yapılması yeterli olacaktır. Peteğin içerisinde sertleşmiş kireç, tortu gibi maddelerin alınmasını sağlayacak olan makineye eklenen temizleme kimyasallarıdır. Kombili ve merkezi ısıtmalı yerlerde petek temizleme yapabiliriz. Mutlaka bize ulaşınız çünkü işlemin süresi bir, iki saat olup petek koruyucu sıvı kullanan İstanbul tesisat servisi olarak güvenlik içerisinde çalışıyor ve kontrolleri de yaparak işlemlere devam ediyoruz.

Aşık Veysel Tesisat Ustası

Aşık Veysel tesisatçı su sızıntısı onarımı yapan firmayız. Su kaçıran mutfak lavabosunu kırmadan onarma yapan su kaçağı tespiti firmasıyız. Basit bir örnek verelim. Gider borusu lavabo süzgecinin hemen altında ve delinmiş ise değiştirilmesi gerekir. Bunu zaten görerek yaparız. Göremediğimiz ve kamerayla destek aldığımız lavabo suyunun alt kat komşusuna akması gibi durumlarda araştırma neticesinde onarma sıvıları dahil edilerek sızıntı durdurulabilir ve gerekirse parça değişimleri içinde yerini bilmemizden dolayı lavabo atık su koku şikayeti gibi durumlarda değiştirme işlemleri de garantili olarak sizlere sunmaktayız.

Ataşehir Aşık Veysel tesisatçı tuvalet tıkanmasını önleyen cihaz kullanan servisiz. Tuvalet tıkanması nasıl önlenir? Kanalın içinde çok miktarda ıslak mendil, tuvalet kağıdı olabilir. Az miktarda su gidere yerleşmiş ve atık ilerletemiyor olabilir. Tuvalet kanalında çökme olabilir. Kamerayla bakılır ve arızalar tek tek not edilir. Onarılacak tesisat aşaması varsa mutlaka bilgisi sizlere verilir. Tıkanıklık açma işlemleri için çelik yay kullanılarak atıklar ilerletilir. Özel kavisli ek aparatlar ile atıklara temas ettirilerek tadilat yapmadan ilerletilir. Bu aşamadan sonra herhangi bir tesisat sorunu ile karşılaşmaz iseniz tuvalet tıkanmasını önleme amaçlarını da elde etmiş olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ