tuzla tepeören tesisatçı

Tuzla Tepeören tesisatçı firmamız kameralı su arıza tespiti, tıkalı gider açma ve kombi petek bakımı servisleri sunmaktadır. Soğuyan, ısınmayan petekleri ısıtan temizleyen petek temizliği firmasıyız. Tesisat temizliği, kombi ve tesisat döşenen bölgeler sıcaklığı etkiler. Herhangi birinden aksaklık varsa sıcaklıkta azalma olacaktır. Tüm bunlar termal kameralı sıcaklık araştırması ile ekiplerimiz bulurken, peteğin üstü, ortası, altı devamlı soğuk kalan alanlar tespit edilirken sisteme takılacak bir temizlik cihazı ile basınçlı şekilde temizleyici ürün gönderilir. Peteğin soğuk kalmasının nedeni kireç, tortu gibi maddelerin sıcak suyun iletimini engellemesi olup bu kimyasal katmanlardaki maddeleri çözer ve makineyle çekeriz. Peteğin sökmeden temizleyen firma olarak sıcaklığın yükseldiği, doğal gaz tasarrufunun önünün açıldığı bu oluşumu mutlaka önermekteyiz.

Tepeören Kameralı Tesisatçı Telefonları

Tepeören tesisatçı su kaçaklarını cihazla tarayarak bulan su kaçağı tespiti işlemleri yaparız. Kombi barı sürekli düşüyor. Sık sık kombiye su ekliyorsunuz ve yine de eksiliyorsa içinde delinen ve sızdıran tesisat, cihaz arızası gibi olasılıkları değerlendirmemiz gerekir. Kombi su borusunda çatlak varsa bu durumları kombi ekranı veya yanlış değerler gösteriyor ise basınç test makinesi ile buluruz. Damlatan kombi borusu için kombi su tesisatı onarıcı sıvı kullanılıp basınca tekrar bakılabilir. Su sızdıran kombi borusu eğer küçük de olsa gürültü çıkarıyor ise duvarda, zeminde su akıntısı ve nem gibi konuları termal kamera ile bulup, ses dedektörü ile o yerleri sabitleyip onarım da yapabiliriz.

Tuzla Tepeören tesisatçı gider kanalı temizleyen, arızasını gideren tıkanıklık açma firması olarak sorunları özel kameralar ile atık kanalı içinden metreler boyunca araştırma yaparak buluyoruz. Gideri evdeki yabancı cisimler, uzun saçlar ve diğer maddeler tıkayabilir. Zarar vermeyecek basınçlı su makinesiyle gider açan firmalar olarak kanalı özel yaylar takılmış robot cihaz ile itinalı temizleyebiliriz. İstediğiniz tekrar tıkanma yapmayacak veya gider tesisat hatalarını onarma gibi işlemler ile de bizlerden destek alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ