tuzla postane tesisatçı

Tuzla Postane tesisatçı firmamız kırmadan tıkanıklık açma, makineli petek temizliği ve su arıza tespiti hizmetleri sunmaktadır. Patlak borunun kırılmadan tamir edilmesini yapan su kaçağı tespiti tesisat servisiyiz. Ekstra tadilatı kim ister ki. Sızdıran boruları birkaç cihazla bulalım ve kaçak nerede ise oraya ufak bir kırma işlemi ulaşalım. Hatta şanslıysanız bazı zamanlar küçük sızıntıların olduğu evlerde onarım sıvıları da kullanılarak çözüm bulabiliyoruz. Önce ilgili daireyi buluruz. Test pompaları basıncın ne olduğunu gösterir ve su tesisatı için kullanırız. Ardından hangi tesisatta olduğunu buluruz. O tesisatı dinleme ve sıcaklık analizleri bakımından yine dıştan iki cihazlar tarar ve noktayı kalem ile işaretledikten sonra duruma göre tadilat veya kapatıcı ilaçla onarabiliriz.

Postane Mahallesi Tesisat Ustası

Tuzla Postane Mahallesi tesisatçı gider borusunda tesisat hatalarını kırmadan bulan servisiz. Hatalı döşenen gider atık borularını bulmak için atık duran noktaları ve içten kamerayla araştırma yapmamız gerekir. Örneğin, tuvalet pimaşı gider başlangıcı kullanılarak o alana kamera takıp araştırılır, dıştan atık bulucu dedektör ile tarama yapılarak sorunlar tespit edilir. Düzeltilecek gider boruları ve betonu kırmadan tıkanan pimaş borusu içindeki atıkları parçalayan tıkanıklık açma robotu özel yayları ile sorunlarınız birkaç saatte yok edilebilir.

Postane Mahallesi tesisatçı peteği oynatmadan içini temizleyen petek temizliği servisiyiz. Petekleri sökerek banyoda temizleme yapılan işlemler artık geride kaldı. Özel makineler, kimyasal eklenmesi ve hortumlar ile devir daim yaptırılması, bu aşamada tüm kirlerin alınması, suyun giderek berraklaştırılması, petek içindeki kimyasal temizleyici bırakmayan servis olarak, koruma sıvılarını da tedarik ederek güzel işçilik çıkartmaktayız. Kısa sürede petekleri temizler, petekte sıcaklık artışı hedeflerinizi elde etmenizi sağlarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ