sultanbeyli akşemsettin tesisatçı

Sultanbeyli Akşemsettin tesisatçı firmamız kameralı su arıza tespiti, tıkalı gider açma ve kombi petek temizliği servisleri sunmaktadır. Lavabo, banyo kanalını yüksek basınçlı su ile kırmadan yıkayan firma olup, her türlü maddenin istila ettiği hatları açabiliriz. Toprak içinde kalmış, çamurlaşmış, çeşitli evsel atıkların, saçın, kılın, lavabo kanalına düşmesi ile tıkanıklık açma işlemleri gerekli hale gelebilir. Ekiplerimiz yabancı madde ve atıkları aramada kamera sistemleri ile kanallara bakarken, basınçlı su ile kanal yıkaması yapan makinemizin su taşıyan ucunu kanala yerleştiririz. Zararı dokunmayacak basınç ayarı ile işlemleri yapar ve yağlanan lavabo kanallarını bile bu yöntemlerle sorunsuz olarak temizleyebiliriz.

Akşemsettin Tesisat Ustası

Akşemsettin tesisatçı ustaları petek temizliği yapan servis ekibiyiz. Kirlenen petekleri temizleyen tesisat firması olarak eski tip ısıtma sistemleri kullandığınızı yazmak isteriz. Isıtma kalitesi ısı yayılımı ile de ilgilidir. Suyun içindeki pislikleri temizleriz ve ısıda artış mutlaka olacaktır. Yeni nesil peteklere erişim her zaman iyi derecelerde olmayabilir. Ama en azından doğal gazdan tasarruf, ısılarda artış oluşturacağı, kullanım ömrünü arttıracağını söyleyebiliriz. Bizi aramalı ve petek modelini bildirmelisiniz. Sistemdeki kirliliği gerçek kimyasal ile yıkayarak çekebilen makinemiz ile sorunlarınızı ortadan kaldırmak istiyoruz.

Sultanbeyli Akşemsettin tesisatçı su tesisat borusu hasar tespiti ve su kaçağı tespiti yapan firmayız. Tesisat onarımlarının yanı sıra ne kadar türde hasar meydana geldiğinin de merak edilmesi gerekir. Ona göre bütçenizi ayarlamak isteyebilirsiniz. Tesisat kaçaklarını binaya zarar vermeden cihazlar ile sırf kameralı teknoloji ile bunları bulabiliriz. Örneğin, kalorifer tesisatında korozyon çok ileri düzeyde değilse kimyasal ile onarılabilir, kombinin sıcak su borusunda kaçak varsa basınç testi ve termal kamera ile hasarsız bulup, onarım için ne kadar maliyetin olacağını bizden bilgi alarak öğrenebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ