sultanbeyli ahmet yesevi tesisatçı

Sultanbeyli Ahmet Yesevi tesisatçı servisi olarak kırmadan tıkanıklık açma, makineli petek temizliği ve kameralı su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Tadilat ve kırma dökme yapmadan su sızıntısı bulan su kaçağı tespiti servisi olup çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Tavandan akan su varsa komşunuzun evde olduğu bir gün bizi çağırın. Hemen ıslaklık olan yüzeyi ses dinleme aygıtlarımızla tarayalım. Oradan ses dalgaları ile su kaçıran boruları bulma işlemi yapalım. Eğer ses belirtisi yoksa tesisata basınç testi uygulayalım. Makineyle su tesisat kaçaklarını bulan basınçlı test pompası ile değerlere bakalım. Su tesisatını tadilatsız ilaçla onaran firma olarak uygulama imkanlarını araştıralım ve sizlere garanti sonuçlu servis hizmetleri sunalım.

Ahmet Yesevi Tesisat Ustası

Ahmet Yesevi tesisatçı tadilat yapılmadan gider tıkanıklığını açan tesisat firması olup tıkanıklık açma robotları ile çözümü kısa sürede sunmaktayız. Tıkalı gider kanalını açmak için dedektörlü sistemler ile güzelce tarama yapılması gerekir. Hiçbir kırma dökme olmadan giderleri cihazla bulma işlemleri yapılabilirken, kanal içine giriş ağızları kullanılarak genelde basınçlı su makinesi veya kanal içine bazı yaylar takarak, robot cihazın bu ünitesine güç verilerek atıklar giderilebilir.

Sultanbeyli Ahmet Yesevi tesisatçı kimyasal yıkama sıvısı ile garantili petek temizliği yapan makine kullanan servisiz. Kombinin ısı ayarı yüksek petek ılık veya soğuk ise sorun vardır. Boşuna fazladan doğal gaz faturası ödüyor olabilirsiniz. Özel makinemiz ile çamurlu, tortulu maddeleri yıkayarak alıyoruz. O alanlara petek suları geçeceği için daha fazla sıcaklık artışı olacaktır. Bu artıştan dolayı kombi değerlerinizi düşürmeye gideceksiniz ve doğal gaz tasarrufu yapacaksınız. Merkezi ısıtmalı tesisatta peteğe bakım işlemleri de firmamızca sürdürülmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ