zeytinburnu yenidoğan tesisatçı

Zeytinburnu Yenidoğan tesisatçı firması olarak makineli su kaçağı tespiti, petek temizleme ve tıkalı boru açma hizmetleri sunmaktayız. Tuvalette atık taşkınını robot kanal temizleyici ile kırmadan tıkanıklık açma işlemleri ile yok etmekteyiz. Ağır ve oldukça fazla tuvalet atıklarının kanalı doldurduğunu düşünün. Kanalın belli bölümünde sıkışma meydana geldi. Kıvrımlı yayın güçlü aparatları ile orta kısmını direkt pimaş içine yerleştirilen bu cihaz ile delebiliriz. Daha seçici olarak uygun tel takıp yine cihazın kuvvet uygulaması ile atıkları ilerletebiliriz. Varsa tuvalet gideri sızıntısı onları da kamera ile bulabilir ve eksiksiz işlemler üretiriz.

Yenidoğan Tesisat Ustaları

Yenidoğan tesisatçı kombi ayarlarını ve bakımını yapan petek temizliği firmasıyız. Kombi kış ayarına nasıl getirilir? Kombinin ön panelinde işaretli kısma çevrilecek bölme vardır. Kış için daha iyi verim almanızı sağlar. Yalnız petek kirli, kombide arızalı parça varsa verim düşer. Bağlanacak bir cihaz ile hortum yardımıyla kanaldaki kirleri kimyasal basıp çözünür duruma getirip alıyoruz. Özel filtreye takılacak petek içi kirler tekrar peteklere dolmaz. Petekler temiz su ekleme, petekteki havayı alma, kontroller ve daha nice adımlar ile petek ısılarını dengeleme işlemleri için bizleri arayabilirsiniz.

Zeytinburnu Yenidoğan tesisatçı üst kattan su akıyor, sızıyor ise su kaçağı tespiti sistemlerimiz ile taramayı teklif etmekteyiz. Mutfak duvarından su geliyor ise o bölgede sesin en yoğun olduğu kısım cihaz ile bulunur. Cihaz teyit amaçlı kullanılır. Ses dedektör ve termal kamerası ile sıcak ve soğuk sistem olduğunu kırmadan buluruz. Ek olarak basınç testi yaparak da sorunları analiz ederiz. Kısacası binalarınızı asla riske atmıyoruz. Her soruna hazırlıklı aracımızda bol miktarda yedek parça vardır. Duvar ve fayansları onarabilecek ustamızda mevcut ve çalışmalarımız garantilidir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ