güngören gençosman tesisatçı

Güngören Gençosman tesisatçı firmamız tıkalı boru açma, makineli su kaçağı tespiti ve petek temizleme servisleri vermekteyiz. Peteklerin ısınmasını engelleyen nedir, neden petekler soğur soruları için petek temizliği ve kombi araştırmasını önermekteyiz. Kombi, petek tesisatı arızası, petek tıkanması gibi nedenler sıcak suyu engelleyebilir. Petekler ısıtmıyor ise cihazlı ekiplerimiz araştırarak, kusurlu kısımları onarabilir. Petekte kirli su var ise tıkanma belirtilerini gördüğümüzde petek yıkama cihazını petek temizleme tesisat firmamız takar ve içine ilaç ekleyerek tamamen peteklerden alır. Kalorifer buz gibi soğuk ise bu işlem ve diğer araştırmalar ile petek ısı derecelerini arttırmak, koruma sıvısı, hava alınması gibi pek çok işlem ile yakıt tasarrufu oluşturucu etkileri de sizlere sunmaktayız.

Gençosman Kameralı Tesisat Ustası

Gençosman tesisatçı tıkalı boru açma kimyasal ve makine kullanan tıkanıklık açma firmasıyız. Bazı atıklar inatçıdır ve çözünür hale gelmesinde ilaç kullanmaktayız. Buna ek makine ile gideri içini yumuşatan nesnelerden ayrıştıracak robot cihaz ile sonuç mükemmel olabilir. Sırf pimaş kanalını kullanan robot ile işlemler yapmaktayız. Örneğin, lavabo kanal açma aracı olarak görüntüleri alırız. Kameradaki bilgilerden sonra robot cihazdaki aparatı ek parçalar halinde otuz metreye kadar kanalın derinlerine yerleştirebiliriz. Atık kümesin gelir ve orada bir çırpınma teli gibi cihazı çalıştırarak temiz hale dönüştürürüz. Her türlü sıhhi tesisat taşması için bizleri arayabilirsiniz ve kırma dökme olmadan çözümlerimizi sunabiliriz.

Güngören Gençosman tesisatçı duvardan su sızıyor ne yapılabilir sorusuna su kaçağı tespiti ile ilgili tesisat ve duvar kısımlarına araştırmayı teklif ediyoruz. Duvar yüzeyi içinde batarya su tesisatında kaçak varsa, kalorifer tesisat kaçağı veya üst kattan alt kata damlayan sular gibi sayısız sorun olabilir. Sizin ve ilgili komşunuzun tesisatını da kapsayabilecek basınç testi ile sorunu görüp sonrasında işlemler yoğunlaşmaktayız. Hasar oluşturmadan nokta yerlerini bulabileceğimiz ısı ve şebeke suyu için farklı cihazlarımız mevcut ve en iyi standartlarımızı getirmiş bulunmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ