şişli izzetpaşa tesisatçı

Şişli İzzetpaşa tesisatçı firmamız kırmadan tıkanıklık açma, petek temizleme ve makineli su kaçağı tespiti hizmetleri sunmaktadır. Kısa sürede petek temizliği işlemi için güçlü su vakumlama ve kimyasalları bir arada kullanmaktayız. Petekteki su ısılarını sabit tutmak için kanalların temiz halde bulunması gerekir. Kireçli bir oluşum boruyu tıkıyorsa ılık kalan petekler sürpriz olmamalıdır. Aktarılacak bazı kimyasallar ise sayısız türdeki nesneleri hızlıca çözünür kıvama getirir ve orada bırakmanın yanlış olduğunu bildiğimiz için yoğun basınçlı sular ile hepsini çekeriz. Bu yapılmazsa peteğin alt yüzeyindeki ılıklık ve soğukluk geçmiyor gibi şikayetler devam edecektir. Kaloriferin su ısısının yükseltilmesine faydalı olabileceği gibi eğer ısıtma cihazınız varsa yani kombiniz varsa tasarruf oluşturucu önlemler almakta sizin elinizdedir.

İzzetpaşa Kameralı Tesisat Ustası

İzzetpaşa tesisatçı su tesisatında sızdırma yapan ve suyu devamlı alt katlara akıtan su borularında su kaçağı tespiti yapmaktayız. Çalışma prensibi tüm su tesisatını cihaz ile taramaktan geçmektedir. Döşenmiş sıcak su borularındaki kaçak yerini bulmak için termal kamera ile dıştan sızma noktalarının bulunması ve işaretlenmesi güzel bir teknik iken şebeke su sistemlerindeki problemleri de iki farklı teknik ile çözmekteyiz. Alakalı su borusundaki basınç seviyesini bulup, şartlar uygun ise ilaç eklenmesi ve gelen su seslerini cihaz ile yerlerini bulma yani akustik ses tarama cihazlarıdır.

Şişli İzzetpaşa tesisatçı alaturka tuvalet, klozet kanalında tıkanıklık açma için hasarsız çözüm, şu an İstanbul’da açık tesisat kanalı temizleme firması arayışlarınızda yardımcı olmaktayız. Logarı tıkamış veya atığı son derece dolu olan kanallarda kıvrımlı yay ekleriz. İnsan gücü ile değil, cihaza bağlanıp titreşim ve hareket verilmesi ile kenarı ve ilerisindeki sayısız nesneler hemen hareket geçer. En makul ve net sonuçlar için gider içinden uygulamalı kamera görüntülerinin alınması ile de işlemler yürütülebilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ