zeytinburnu beştelsiz tesisatçı

Zeytinburnu Beştelsiz tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, kombi petek bakımı ve su kaçağı bulma servisleri sunmaktayız. Petekleri sökmeden yıkama makinesi ile temizleyen İstanbul petek temizliği servisi ekibiyiz. Soğuyan petekleri daha iyi ısıtmak için tıkanan petekleri cihaz ile bulma yoluna gideriz. Termal kamera araştırması soğuyan petekleri bulmamızı sağlar ve gerekirse peteğin kenarından temizleme cihazını takarak veya direkt kombi, havlupan gibi kısımlardan bağlanarak kimyasal ekleriz. Zeminden ısıtmalı petekleri kırmadan sökmeden temizlemek, ısıtmak için kimyasal kullanırız. Kirlilik miktarı ve bazı ölçütlere göre ortalama kırk beş dakika ilaçlı su ile petek yıkama işlemi yapılır ve kirli oluşumlar alınırken, kanala temiz su eklenerek bazı bakımlar uygulanır ve dikkatlice testler uygulanır.

Beştelsiz Kameralı Tesisat Firmaları

Beştelsiz tesisatçı tıkalı tuvalet, lavabo, banyo borusunu kırmadan açan sıhhi tesisat ustalarımız tıkanıklık açma robotu ile kesin çözüm sunmaktayız. Pimaşın hangi tesisata bağlı olduğu önemli değildir. İlgili su tesisat yerindeki gidere yakın veya uzak olan kısımdaki ana sorunlar kamera ile araştırılır. Net görüntüler, video kaydı ve teyitler ile o noktaya ana unsur olan robot kanal temizleyici cihaz yerleştirilir. Kanalın içinden hiçbir yeri kırmadan atık parçalaması yapmasından sonra kanalın tüm kirliliği kanalizasyona akacak ve dikkatlice temizleme işlemleri tamamlanacaktır.

Zeytinburnu Beştelsiz tesisatçı banyonun, tuvaletin, mutfağın tavanında su damlaması var ve akıyor gibi durumlarda su kaçağı tespiti ekibini aramaya ne dersiniz? Üst katın tavanında su akıntısı varsa komşunuzun evde olduğu bir gün seçin ve bizi arayın. Komşunuzun su sistemleri için zararsız basınç testini cihaz ile uygulayalım. Hatasız incelemelerden sonra komşunun dairesindeki su kaçağını bulmak için ses dedektörü işlemine geçeriz. İğne ucu kadar delinmiş bir sızıntı olsa da cihazımız beton içine gömüşü su borularında kaçak araması yaparak o noktaları bulacaktır. Gerisi onarım süreci ile ilişkilidir ve aynı gün içerisinde sorunları çözebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ