sancaktepe kemal türkler tesisatçı

Sancaktepe Kemal Türkler tesisatçı firmamız kameralı su kaçağı tespiti, kombi petek temizleme ve tıkalı gider açma hizmetleri sunmaktadır. İlaçla sökmeden petekleri temizleyen İstanbul firmasıyız. Doğalgazın verimli kullanımı için petek kombi bakım işlemlerini önermekteyiz. Petek temizliği gerekli mi? Kalorifer peteklerinin altı ısınmıyor ise soğuma nedeni genelde o alana su geçmemesidir. Bunun nedeni atık maddelerdir. Kireç, pas, tortu petekten alınmazsa sızdırma yapar. Bu çalışmanın faydalarından bir tanesi budur. İlaçla peteği yıkayarak temizleyen firmamız berrak su kıvamında petekler için birkaç saat yetecek çalışma ile sonuç üretmektedir. Doğalgazın peteklerde tasarruflu kullanılması, petek sıcaklığını artırma yöntemleri ve pek çok artı yönü olmakla birlikte her zaman değil iki sene aralıklı bu işlemi yaptırmanız bile yeterlidir.

Kemal Türkler Tesisat Ustası

Kemal Türkler tesisatçı tıkalı su borusunu kırmadan açan tıkanıklık açma firmasıyız. Tıkanan su tesisat boruları bazı şartlarda mümkün olabilmektedir. Tadilata gerek kalmadan musluk ve bataryadan az akan su sorunları için basınçlarda küçük bir değişiklik yaparak sorunu aşabiliriz. Su tesisatı için kullanılan basıncı ters taraftan yüksek şekilde kullanarak biriken pislikleri dışarı çıkartabiliriz. Tıkalı su borusu yer tespiti için özel makinelerimiz mevcut olup sağlıklı çalışması için bize ulaşınız.

Sancaktepe Kemal Türkler tesisatçı lavabo pimaş gider borusunda kırmadan su kaçağı tespiti onarım, tamirat yapmaktayız. Analiz aşamasında mutlaka kameralardan yararlanarak, bir miktar suyu kanala dökerek gözlem yaparız. Su kaçıran akıtan lavabo pimaş borusunu bulmak için 30 metreyi geçebilen kamera kabloları ile araştırma bulunan arızalı noktaların onarımı ile işlemleri tamamlayabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ