sancaktepe akpınar tesisatçı ustası

Sancaktepe Akpınar tesisat ustası firmamız robotla tıkanıklık açma, su kaçağı bulma ve kombi petek bakımı servisleri yapmaktadır. Kombi petek temizliği, bakım, yıkama, arıza giderme işlemleri sunmaktayız. Evin kirlenmesini önleyerek tortu ve kireç parçalarının yer tuttuğu peteğin ılık ve soğuk kalması problemine yol açtığı hatlar makinemize aktarılacak kimyasal ile devir daim neticesinde bir süre yıkanmaktadır. Tortular yapıştıkları yerden ayrılıp, daha küçük parçalara bu sayede dönüşür ve yine makinemizdeki filtre kısmına takılmasını sağlarız. Peteğin hava yapan yerlerinin alınması, peteğe taze yeni şebeke suyunun eklenmesi gibi bir dizi çalışmanın yanı sıra kombi kullanıcısıysanız eğer bu yönde bakım hizmetlerini de bizlerden alabilirsiniz.

Akpınar Tesisatçı Telefonları

Akpınar tesisat ustası su kaçağını kırmadan bulan su kaçağı tespiti firmasıyız. Binada, evde kaçak su sızıntıları için özel makinelerle destek vermekteyiz. Banyo zemininde ıslak var alt kata banyo suyu akıyor soruları için banyo tesisatı ile alakalı sistemlerde makineyle dinleme yapabiliriz. Bazen ilk işlem bu kadar belirti olmadığı zaman test pompası takıp dairedeki sızıntıları direkt görerek o katta çalışmaları derinleştirmek ile başlar. Balyoz, matkap kesinlikle bunları unutun. Analiz aşamasındayız ve aşırı veya tiz ses çıkartan su boruları cihazlar ile bulunurken onarım noktaları da dıştan hemen tespit edilir. Sökülecek parke, fayans, kırılacak duvar varsa bunu minimuma indirebiliriz ve yerleştireceğimiz sağlam borular ile güven içinde sistemleri kullanmamızı sağlarız.

Akpınar ustası pis su tıkanıklığını açan servis olarak özel tıkanıklık açma robotları kullanmaktayız. Çamaşır yıkanırken kirleri, kopan parçaları, erimeyen temizleyici deterjanlar ve daha nice nesne çamaşır makinesi pimaşında tıkanıklık oluşturabilir. Su tahliye hortumu ile tıkalı giderden gönderilmesi gereken atık sular, atıklara çarpar ve geri gelir. Biz bu alanları dikkatlice kamerayla buluyoruz. Kanal içine itinalı şekilde yıkmadan pimaş açan robot cihazın yayını takıyoruz. Yay atıkları ufalar, küçük parçalar halinde ittirme gücü ile uzaklaştırır özellikle bunu işe yaradığını bazı testler ile uygulamaktayız. Sancaktepe Akpınar tesisatçı firmamızla en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ