Sancaktepe Akpınar Tesisatçı

Sancaktepe Akpınar tesisatçı firması olarak su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Sancaktepe semtine hizmet vermekteyiz.

Akpınar Tesisat Firmaları

Sancaktepe Akpınar tesisatçı tüm kaloriferlerde uygulanabilecek petek temizliği işlemleri ile kalorifer filtresi tıkanması dahil hepsine çare bulmaktadır. Yakıt israfının nedeni suyun uzaktaki peteklere sağlıklı geçmemesi ve kombinin zorlanmasıdır. Biz tıkanan petek kanallarındaki o maddeleri özel ve kaliteli kimyasalların aktarılıp, tahliye ederken durumunu incelerken zaten yapıyoruz ve %40 civarında bir yakıt tasarrufu sizi bekliyor. Sancaktepe Akpınar tesisatçı matkap ile fayansa zarar vermeden tıkanıklık açma işlemlerinde öncü firmadır. Güvenli metotların başında robot aygıtların kullanımı vardır. Düşünelim ki banyo zemininde gider kanalı var ve sırf ona erişmek için fayansların hepsinin kırılması çok zahmetli olur değil mi? Bizim yaptığımız ise süzgeç kısmındaki kapağı kaldırır ve sifon arızası var mı bakarız. Ardından kamera ile daha derinlere baktıktan sonra nerede hangi maddelerin birikme yaptığını görürüz. Sızdıran banyo kanalı borusunu kırma dökmeden anlamak için de bu kameralardan yararlanırız. Son olarak yıkama tekniği ile ne kadar boru içi varsa o maddelerden kurtuluncaya kadar basınçlı suyun gönderilmesi ile son aşamayı tamamlar ve testleri de yaparız.

Sancaktepe Akpınar tesisatçı batarya ve musluk su kaçağı tespiti işlemlerini yapabilir. Hatalı su borusunun yerini özel cihazlar ile bulabilir. Örneğin, banyo kanalizasyon borusu yükselti eğimi varsa bunu kameralar ile görebiliriz. Daha aşağı eğimli olması ve sistemlerin kullanılması ile içindeki sıvıların rahatlıkla gidebileceği çözümler sunabiliriz. Son olarak bu teçhizat ile kanalizasyon borusu içinden sızdıran yerin kırmadan bulunması gibi çalışmalarda yapılmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ