Şişli Topağacı Tesisatçı

Şişli Topağacı tesisatçı firması olarak tıkanıklık açma , petek temizliği ve son teknoloji robotlarla su kaçağı tespiti işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Şişli semtine hizmet etmekteyiz.

Topağacı Tesisat Firması

Şişli Topağacı tesisatçı banyo giderinin saç artığı ile tıkanması için tıkanıklık açma çalışmasında su ile kanalları yıkama tekniğini kullanmaktadır. Farklı atıklarında bahsettiğimiz kanalda olması sorun değildir. Atığı kamera ile görür, hareketini sağlamak için basınçlı suyu küçük küçük göndeririz ve kronik sorunları hızlıca aşabiliriz. Şişli Topağacı tesisatçı doğal gaz ile ısınan radyatörlerde petek temizliği hizmetleri için İstanbul telefon numaralarımız ile hizmetinizdedir. Pahalı ücretleri unutun. Veyahut daha önceden sırf gösteriş için ucuz malzemeler ile yardımcı olan ve pişman olduğunuz servis firmalarını unutun. Biz her şeyi garantili sunuyoruz. Ekiplerimiz petek sistemlerinde çalışmaya başlamadan önce arıza var mı veya hatalı döşemeler, termal cihazlar ile petek ısıları ve oda sıcaklıkların ölçümü ve daha pek çok konu da ön araştırma yapar. Hatta not aldığımız, öncesi ve sonrası gibi karşılaştırmalarda bulunduğumuz da oluyor. Kombi sıcaklıklarında artışın olduğu halde peteklerin pek o kadar artmaması hatta ılık veya soğuk kalmasının önünde kesinlikle düzenli petek temizlenmemesi vardır. Biz bu eksikliği 2-3 saat gibi zamanda güçlü ve kaliteli kimyasalların havlupan girişi ile tüm petek sistemlerine yerleşmesi ve oradan başlayarak kirliliğin düzenli olarak dışarı aktarılması gibi aşamalarda sizlere sunabiliriz.

Şişli Topağacı tesisatçı binalarda boş yere kırma dökme işlemleri olmadan su kaçağı tespiti işlemleri yapabilir. Ayak basılan ve özenerek döşenmiş fayansların birini bile kırmadan ne kadar sızıntı varsa dinleme teknolojisi kullanılarak bulabiliyoruz. Ayrıca yalnızca sesler değil, zeminden veya duvarda sıcak su borularına ilişkin analizleri de uygulayabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ