Sancaktepe Yenidoğan Tesisatçı

Sancaktepe Yenidoğan tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız. Ayrıca aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Sancaktepe semtine hizmet vermekteyiz.

Yenidoğan Tesisatçı Telefonları

Sancaktepe Yenidoğan tesisatçı konutlardaki sıcak su ihtiyacını sorunsuz karşılayabilmeniz için sistemleri test eder. 30-60 derece aralığında olan sıcak sular plastik sistemlerde dolaşırken sızmalar yaşanabilir. Özellikle duvar içinden buhar çıkması gibi nedenlerle su kaçağı tespiti ekiplerimizi aramanız gerekir. O bölgelere tutulacak termal cihazlar ile aslında nereden suyun damlama yaptığını bulmak mümkündür. Onarım işlemleri için en uygun kanalları tercih ederken binalarınızda olmadık yerleri kırma dökme gibi işlemlere kesinlikle kalkışmıyoruz. Sancaktepe Yenidoğan tesisatçı az yakıt ile ısınan petekler, radyatörler için her gün petek temizliği servisi vermektedir. Tam performans çalışan ısıtma birimleri oda sıcaklıklarının da daha üst noktalara kolayca ısınması anlamına gelir. Bunun eksikliği ise harcama giderlerini artırsanız bile ılık kalan petekler ile sonuçlanır. Bunu ortadan kaldırmak için petek içindeki soğukluğun nedeni olan kirlenmeleri araştırmak gerekir. Isıtma yapılmış ise soğuk kalan kısımlar termal kamera ile orada inceleme yaptığımızda hemen kendisini gösterecektir. Havlupan haznesine sıvı giriş ve çıkış hortumlarını bağlayarak solüsyonu cihazımıza ekliyoruz. Peteklere geçer ve orada çözünme başlatır. Çözünen kirler, kireç ve paslar su sirkülasyonu başlatmamızdan dolayı bizim getirdiğimiz cihazdaki filtre kısmına takılır. Temizlenen sular tekrar peteklere gönderilir, bu işlemin ardından ilk ısıtılmadan itibaren kısa sürede ısınan petekleri elde etmenin yolunu da görmüş olacaksınız.

Sancaktepe Yenidoğan tesisatçı “ev yapımı tuvalet kanalı açıcı ilaç, kimyasal ürün” gibi vasıflar ile değil tıkanıklık açma cihazları ile kalite getirmeye devam ediyor. 12 saat sonra açılacak tuvalet kanalları değil, anında 1-2 saatte sorunsuz lağım kanallarını hedefliyoruz. Sıkışan nesnelerin boyutlarına bağlı olarak lağım kanallarına göndereceğimiz helezon çelik yayın hızına göre oradaki nesneler, kanalizasyona belli hızla gidecektir. Evin logar atık borusunun tıkanması veya diğer sorunlar içinde kesinlikle bu cihazlar ile problemi çok geçmeden unutabileceksiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ