Arnavutköy Tayakadın Tesisatçı

Arnavutköy Tayakadın tesisatçı firması olarak tıkalı olan lavabo ve tuvaletinizi , ısınmayan peteğinizi ve noktasal tespit ile su kaçağı tespiti yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Arnavutköy semtine hizmet vermekteyiz.

Tayakadın Su Kaçağı Bulma

Arnavutköy Tayakadın tesisatçı evin hiçbir yeri kirlenmeden İstanbul’da hızlıca ve kaliteli olarak petek temizliği yapabilecek firmadır. Yaptığımız işe o kadar güveniyoruz ki sizlere garanti süreleri veriyoruz. Radyatör neden ısınmaz? Kombi veya ortak ısıtma sistemleri olsun oluşturulan sıcak suyun iletilmesi için tüm peteklerin içinde kirlenme olmaması gerekli, yani kanalların açık olması şarttır. Bunu sizin temizlemeniz mümkün değildir. Biz havlupan giriş konektörü ile kablolar ile bağlantıları yaparken tüm sistemlere tek bir hat üzerinden erişiriz. Çıkış kablosunu da ekleyerek tüm sisteme veya ilk önce yarısına kimyasal çözücüler ekler, pislikleri tahliye eder, koruyucu sıvıların tam olarak geçtiğinden emin oluruz ve doğal gaz masrafları inanılmaz azalır. Arnavutköy Tayakadın tesisatçı lavabo su kanallarındaki atıkları temizleme işlemlerini tıkanıklık açma sistemlerindeki basınçlı yani biraz hızlı gönderilebilecek sular ile temizleyebilir. Ayarlanabilir su şiddeti ile lavabo kanalında sıkışan yemek artıkları, yağ kalıntıları, tıraş sonrası taşan lavabolardaki sorunlar ve özellikle saç kalıntıları dahi lavabo kanallarından temizlenebilir. Üstelik yan etkisi olmamasının yanı sıra tekrar servis hizmeti almanıza da gerek kalmayacak kalitede hizmet üretiyoruz.

Arnavutköy Tayakadın tesisatçı akustik dinleme aygıtları ile temiz su borusu tesisatında kaçak, sızma yapan, su kaçıran boruları su kaçağı tespiti sistemi yani cihazlar ile bulabilir. Basit ve standart aygıtlardan bahsetmiyoruz. Sesler ile boru sistemlerinin yüzeyinde olsak bile analizleri cihaza girerek uygularız. Çok küçük su kayıplarından daha büyük türde delinen veya parçası çıkan sistemler dahil akan suyun yerleri bulunurken, ekip otomuzda bulunan matkap ve yeni boru sistemleri ile değişimi yaparken, kırılan fayansları veya duvarları da değiştirebilen firmamızın olduğunu da eklemek istiyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ