Yassıören Tesisatçı

Yassıören tesisatçı firmamızda kırmadan robot makianlı sistemmle su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma hizmetleri verilmektedir. Arnavurköy Yassıören mahallesi tesisatçı aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde hizmetinizdedir.

Tıkanıklık Açma

Yassıören tesisat olarak yağmur, kuş tüyü, toz gibi havalandırma alanları, kanalizasyon borusu tıkanması sebebi ile oluşabilecek sorunları ortadan kaldırmak için kesin sonuç alabileceğiniz tıkanıklık açma çalışmalarını önermekteyiz. Pratik bir şekilde içi atık dolu olan kanallara girebilecek, atıkları ilerletebilme özelliğine sahip bir cihaza sahip olduğumuzu ve ne kadar yoğun olsalar da o maddeleri neredeyse birkaç metrelik bir hareket ile kanalizasyona geçmesini sağlayabileceğimizi söyleyebiliriz. Yassıören tesisatçı kâğıt peçete, sakal ve saçların lavaboyu tıkama sorunu için kesin çözüm arayanlara garantili su tesisatı kanalı temizliği ve onarım işlemlerini sunuyoruz. Çünkü kanalda belli bir basınçlı suyu gönderebilirsek, zaten maddelerin ilerlemesi sağlanır ve kameralar ile bunun ne derece iyi kıvamda olduğunu tespit ediyoruz. Klozet arkası sifon, gömme rezervuar, asma sifonlarda kaçak su, sızdırma, suyun gelmemesi gibi konularda da bizden destek alabilirsiniz. Taharet musluğunun su kaçırması, onarılması için yapılması gerekenler, metal musluk borusunda paslanma ve duvar içerisinden gelen sular gibi sayısız türdeki problemleri gidermek için parça değişimi ve binalarda bazı su sızdırmazlık testlerin uygulanması, bazı kimyasalların sistem izin veriyorsa kullanılabilecek olması gibi pratik çözümleri de sizlere sunuyoruz.

Yassıören tesisatçı temiz su borusunda oksitlenme sorunu olan dairelerde teknik servisi garantili kapsamda sunarak, onarma, düzeltme, değişim yapabilecek bir su tesisatçısı olduğumuzu ilave etmek istiyoruz. Kalıcı sorunsuzluk tesadüfi değil, ancak metotları gelişmiş şekilde uygulanan teknikleri içeriyorsa bu olabilir ve bizimde hedefimiz tam olarak budur.

Hizmetlerimiz

  • Yassıören Kameralı Su Kaçağı Tespiti
  • Yassıören Tuvalet Tıkanıklığı Açma
  • Yassıören Su Kaçağı Tespiti
  • Yassıören Mahallesi Tesisatçı
  • Yassıören Tıkanıklık Açma
  • Yassıören Sıhhi Tesisatçı
  • Yassıören Cihazlı Tesisatçı

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ