Ali Fuat Başgil Tesisatçı

Ali Fuat Başgil tesisatçı firmamızda kırmadan robot makinalı cihazla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma gibi profesyonel su tesisatçısı hizmetleri verilmektedir. Bayrampaşa Ali Fuat Başgil şubemizi arayarak aynı gün içinde tesisat servisi alabilirsiniz.

Su Kaçağı ve Su sızıntısı Çözümleri

Ali Fuat Başgil su tesisatçısı olarak yüksek basınçlı su tekniği ile lavabo ve banyo kanal tıkanmasına en iyi gelen yöntem olan tıkanıklık açma tekniklerimizden yararlanmanızı bekliyoruz. Çünkü bahsettiğimiz sistemlerin dairenize ait uzunluğu 1-3 metre kadar olup, ne kadar yapışkan yüzeye sahip olsalar da kanal içinden püskürtülecek su ve özellikle doğru açı, ara ara gönderilmesi, kamera ile çalışma sırasında kontrollerin yapılması dahil hepsi için özenli bir çalışmayı sizlere sunuyoruz. Ali Fuat Başgil tesisatçı ile batarya su kaçağı problemini durdurabilecek, borudaki delinmeleri kimyasal ile kapatabilecek, onarabilecek, boru ek parçalarındaki birleşme kısmındaki hataları düzeltebilecek bir firma arıyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Soğuk su borularının onarımı işleminde bazen teflon veya kendir sarımının hatalı yapılması problemin kaynağını oluşturabilir. Düzeltmek sanıldığı kadar zor değildir, yalnız kısmi bir tadilat gereklidir. Özellikle delinen bir boruda değişim şarttır. Eğer ki su sızıntısı damlama düzeyinde ise o zaman plastik sistemlerde kullanılıyorsa bazı kapatıcı sıvılar ile onarım da yapılması mümkün olacaktır. Kısacası doğru teşhisi ortaya koymak için iki tane cihaz ile analiz desteğimiz mevcuttur. Hepsi sinyal ve görüntü teknolojisine sahip ve en uzman yöntemleri sizlerle buluşturmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Ali Fuat Başgil tesisatçı acele ve üstün körü karar vermeyen su tesisatçısı olup nitelikli çözümleri ortaya çıkartma amacındadır. Binaları nasıl daha güvenli ve sorunsuz hale getirebiliriz sorusuna gerek birinci sınıf donanım ve ek parça, gerekse sorunu saptamada bilgisayar destekli sistemleri kullanmamız ile en iyi seçenekleri sizlere sunuyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ