Deliklikaya Tesisatçı

Deliklikaya tesisatçı olarak kamerlı sistemle su kaçağı tespiti yapıyoruz aynı zamanda tıkanıklık açma makineleri ile tuvalet ve lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Tesisatçı olarak en modern cihazları kullanarak aynı gün içinde hizmet veriyoruz.

Su Kaçağı Bulma Cihazları

Arnavutköy Deliklikaya tesisatçı ile her elemanımızın sahip olduğu sertifikalar ile güven içinde su tesisatçısı firmamızı tercih edebilirsiniz. Atık borusu içinden ses gelmesi, boru birleşim bölgelerindeki hatalar veya bazı uyumsuz çap seçimleri ile oluşabilir. Akışı kısmen de olsa kanallardan engelleyebilecek konularda gündemde olabilir ve hepsinin araştırılması için bizi aramaya ne dersiniz? Deliklikaya su tesisatçısı ekipleri su kaçağı bulma cihazları kullanarak kalıcı çözüm üretmekte ve kampanyalı rakamları da sizlere sunarak en iyisini gerçekleştirme amacındadır. Bazı galvaniz kaplaması yani metal boru sistemlerinde pas artış ve paslanma problemi ile çürüme meydana gelebilir. Tatile çıkmadan önce bir veya iki vana varsa hepsinin kapatılması önemlidir. Bu yapılmazsa ve eve dönüş süreniz uzuyorsa pas artışı yükselecek ve bataryayı ilk açtığınızda hafif kirli bir su görebilirsiniz. Zaten damlama olduğunda ya görmeniz gerekli veya beton içine iyice çektikten sonra fark edersiniz. Biz termal kamera ile sadece çıplak göz ile görülen metal boruları inceleme ve analiz etme değil, zemin ve beton arkasındakileri dahi pas emarelerinin ne durumda olduğunu bulabilmekteyiz. Bu sayede problemi çözmek için doğru yerden başlıyoruz.

Deliklikaya tesisatçı ile atık su tıkanması olan tuvalet, lavabo ve banyo kanallarında ezilen, tıkanmış boruların veya sifonun çalışmaması ile oluşabilecek bu problem için tıkanıklık açma çalışmalarına ne dersiniz? Robot cihaz kullanmamızdan dolayı, akıllı çözümleri oluşturabiliyoruz. Örneğin, kamera ile cihaza yansıyan görüntüler ile bilerek müdahale ediyoruz. Yerlerini bularak, boru değişimlerinde minimum tadilat seçeneği olan bir firmayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ