şişli kurtuluş tesisatçı

Şişli Kurtuluş tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti, petek temizleme ve makineli tıkanıklık açma servisleri vermekteyiz. Sıvı ve katı atık kanalı doluluğu, taşması, kokması gibi problemlerde profesyonel cihazlar ile tıkanıklık açma işlemlerimiz İstanbul’da 7/24 devam etmektedir. En modern atık ünitelerinin içerisini görebilecek donanım ile başarılı çözümler elde edebilmekteyiz. Tuvalet kağıdı tuvaleti tıkar mı? Kesinlikle evet. Yeter ki ucuz ve suda hemen dağılmayacak aşırı miktarda kullanın. Kanalları hemen doldurabilir ve kısmi tıkanmalara neden olabilir. Ayrıca farklı atıklar ile de bir araya gelerek form oluşturur ve kanalları doldurur. Atık suyun bile geçemeyeceği türdeki bu sorunlar için bizim uyguladığımız ise kanalların içinden bazı çelik yayların robot cihazın bir yerine takılması ve atığı ittirerek kanal içinin rahatlatılması olup, plastik gideri kırmadan atık kanallarını temizlemede gerçekten üst düzey bir cihazdır.

Kurtuluş Su Kaçağı Tespiti

Şişli Kurtuluş tesisatçı çalışmalarımız ile banyodan su damlıyor gibi sorunlardan tutun da tüm su kaçağı tespiti ve onarımından, temiz su borusu analizleri yaparak nereden problemin meydana geldiğini zarar vermeden anlıyoruz. Örneğin banyo fayansından su sesleri geliyor yalnız herhangi bir sıvı çıkışını göremiyorsunuz. Alt komşunuzda bu konuda sıkıntılı ve özellikle onun banyo tavanında ıslaklık, nem, suyun damlaması gibi şikâyetler meydana geliyor olabilir. Sizin dairenize geliyoruz ve banyo ile alakalı ne kadar temiz su sistemi varsa basınç testleri ve özellikle daha iyisi ses detektörü ile fayans altındaki su seslerini dinliyor ve bunun bilgisayar tarafından kısa süre içerisinde yorumlanmasını yapıyoruz. Şüpheli bölgeler işaretlenir ve bir süre sonra artık kesinlik kazanır, ilgili bölge ya da bölgeleri matkap ile kırarak alakalı temiz su borusu değişimi, montajı işlemini hemen gerçekleştirebiliriz.

Şişli Kurtuluş tesisatçı makineli ve garantili petek temizliği çalışması yaparak doğal gaz tasarrufu sağlayacak yöntemler arasında önemli bir adımı sizlere sunmaktayız. Evin sıcaklığını tasarruf yaparak artırmanın yolu petek içindeki pas, çamur, tortu, kireç gibi maddelerin cihazımızın kabloları ile bağlantı yapılarak çözülebilir hale dönüştürülmesi ve peteklerden atık kanallara aktarılması işleminden geçmektedir. Bu aşırı zaman alan bir işlem olmayıp tamamen garantili olarak firmamızca sunulur, doğal gaz masrafları azalır, sıcaklık gözle görülür şekilde artacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ