şişli kaptanpaşa tesisatçı

Şişli Kaptanpaşa tesisatçı firması olarak robotla su kaçağı tespiti, kombi petek temizliği ve tıkanıklık açma servisi vermekteyiz. Firmamızda sıklıkla kullandığımız gider görüntüleme ve kılavuz kameraları ile kanallardan görüntü alınması ve atık türüne uygun başlıklar ile tıkanıklık açma girişimlerimiz vardır. Biz bazı tel ve farklı metaller ile rastgele boruda ne varsa ya ileri ya da geri şeklinde bir girişimimiz yoktur. Cihazın müdahalesinin mükemmel olması için kontrolleri de birlikte sağlıyoruz. Çok sayıda ev temizlik maddesinin sıklıkla elektrikli süpürge haznesi veya vilada suyunun tuvalete, lavaboya direkt dökülmesi nedeniyle ve bazı etkileri de n-bunun yanına eklersek problem oluşturma ihtimali vardır. Lavabolar için yıkayarak kanalı açma temizleme girişimimiz olduğu gibi sırf tuvaletler için farklı bir cihaz ve dönerek iç maddeleri yok edecek kanal açıcı sistemlerimiz üstelik garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Şişli Kaptanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Şişli Kaptanpaşa tesisatçı petekleri sökmeden, metalleri parçalamadan, evinizde petek suyu baskınları ve sızıntıları olmadan özel sistem cihazlar ile petek temizliği hizmeti sunulmaktadır. Radyatör kirliliğini gidermek, ısınma masrafını azaltma anlamına gelebilir. Yalnızca bizden tek seferlik petek sayısı ve kirlilik ile alakalı ekleyeceğimiz olan bazı malzemeler ile baştan sona tüm hatların garantili olarak atıklardan arındırılması işlemini alabilirsiniz.

Şişli Kaptanpaşa tesisatçı olarak su kaçağı tespiti daima lehinizde olan sonuçları ortaya çıkarmaktadır. Su sistemi arızası, boru delinmesi, yerinden çıkması, bodrum, daire içi, ofis gibi yerlerin tuvalet zemini su kaplaması atık su taşkınları için İstanbul’da kampanyalı teknik servisi ile çalışabilecek olan su tesisatçısı firmamızı her zaman arayabilirsiniz. Kaliteli onarımlar yalnızca iddialı çözümler ve cihazlı analizler ile olabilir ve bizde bunu sağlamak için çaba gösteriyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ