kağıthane nurtepe tesisatçı

Kağıthane Nurtepe tesisatçı firmamız robotla su kaçağı bulma, kombi petek temizliği ve tıkanıklık açma servisleri sunmaktadır. Devamlı binadan gelen su kaçağı tespiti ve yerinin doğru şekilde bulunması gibi adımları bizlerle almaya ne dersiniz? Fayans altından gelen su sesleri için gelişmiş mikrofon ve ses dalgalarını analiz edecek el bilgisayarımız ile çok geçmeden kırılacak bölgeleri bulabiliriz. Kırılan fayansların yerine yenisini takabilecek, boru parça değişimi hizmeti sunabilen firmamız ile en iyi standartlar İstanbul’da sizlere uzak değildir.

Nurtepe Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Nurtepe tesisatçı ile doğal gaz harcamalarını azaltmak için petek temizliği fırsatları sizlere sunulmaktadır. Peteklerin sökülmesine, yerlerinin değiştirilmesine hiç gerek olmadan petek içindeki kirleri güçlü, kaliteli ve su ile gönderilecek sıvı kimyasallar ile tamamen yok edeceğimizi biliyor musunuz? Şu anda bile yeni petek sistemine sahip binada olsanız kombi veya merkezi ısıtma sistemi ile ısınsa bile suyun içinde kireç ve paslanma belirtileri mutlaka görülecektir. Yani bundan kesinlikle kaçış yoktur. Ama önlem almamaya yani en fazla iki senede bir radyatör temizleme işlemi yaptırmazsanız, zamanla petek korozyon sürecine girer ve erimeye başlar. Eviniz kirada bile olsa bu sistemleri korumak için mutlaka bizi tercih ederek garantili, faturalı ve beğenmezseniz yeniden ücretsiz işlemlerin verilebileceği bu oluşumdan yararlanmanızı öneririz. Zaten fazla bir süre almayacak, petek sayıları ve içindeki kirlere yönelik çok kısa zaman içinde tamamlanırken, doğal gaz tüketimi de bir hayli düşecektir.

Kağıthane Nurtepe tesisatçı firmamız lavabo plastik giderinin saç, sakal, yemek artığı veya farklı sebep ile dolmasına elektronik tıkanıklık açma sistemleri ile net cevaplar sunmaktadır. Aşırı bir ödeme yapmadan, kameralı kanıtlar ile tamamen bu kanallardaki pisliklerin tertemiz hale dönüştürülmesini sağlamaktayız. Lavabo için yirmi ve tuvalet kanalları için otuz metre sırf plastik gider içerisinden ilerleyebilecek bu düzenek ile aşırı miktarda atık ile olsa lavabo kanallarının tertemiz hale dönüştürülmesi işlemini kusursuz olarak yerine getirebiliyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ