şehremini tesisatçı

Şehremini tesisatçı firması olarak su kaçağı tespiti, kırmadan tıkanıklık açma ve makineli petek temizleme işlemleri yapmaktayız. Yoğun kullanılan tuvaletlerde sık sık tıkanma sorununu kalıcı olarak aşmak için özel tıkanıklık açma cihazları ile destek olabiliriz. Bazen ise pek fazla kullanılmamasına rağmen kanallara atılan yabancı ve hızlıca erimeyen ürünlerin kalıntıları problemi oluşturur. Bu tür vakalarda bile yalnızca kameralı sistemlerin gücü ön plana çıkmaktadır. Çünkü problemi görmek, teşhis ve çözüm için önemlidir. Tuvalet kanalı veya farklı sıhhi kanallar olsun kameralı inceleme yapmamız uzun sürmez ve 10 dakika içinde tıkanan boru yerleri kırılmaya mahal vermeden bulunur. O bölgelere açıcı başlığı yerleştirilir ve cihazın temizlenmesine fırsat veririz. Rögara kadar bu atıkların uzaklaştırılması bahsedilen sistemler ile kolayca yapılabilir.

Şehremini Kameralı Tesisatçılar

Fatih Şehremini tesisatçı tüm petek temizliği işlemlerinde sırf kapalı devre yapıları içerisinden başlayarak adım atar. Apartmanın tamamında veya yalnızca sizin dairenizdeki tüm petek içlerine kimyasallar ile ve üstelik yalnızca havlupan giriş ve çıkış yollarını kullanarak temizleyebiliriz. Bize yalnızca birkaç saat verin ve odalardaki soğukluk problemini özenli teknikler ile hemen aşalım.

Şehremini tesisatçı gereksiz binalarda kırma dökme gibi olumsuzluklar yaşanmadan su kaçağı tespiti yapmaktayız. Yerlerini bulmada tamir servisi ekiplerimiz sızıntı noktasını dıştan veya boru içinden anlayabilecek sistemler kullanır. Lağım borusundan kameralı, kombi boru kaçak yerlerini bulmak için termal cihaz, şebeke hatları için test pompası veya akustik cihaz ile yapılan işlemlerde yüksek başarı oranı kaçınılmazdır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ