maltepe başıbüyük tesisatçı

Maltepe Başıbüyük tesisatçı firması olarak kameralı su arıza tespiti, tıkalı gider açma ve kombi petek temizleme servisleri sunmaktayız. Ekonomik ve kimyasal ilacı kullanarak petek temizliği yapmaktayız. Ev, iş yerinin sıcaklığının düşmesi ve ısıtma sorunları yaşayan binalarda petekleri bir kontrol etmek gerekir. Kombi 50-60 derece arasında gösteriyor olsa bile kirli peteklere sahipseniz 25 dereceyi bile zor görebilirsiniz. Petek sıcaklığını artırmak için özel bir cihazımız vardır. Panelin yan haznesi, havlupan girişleri ile alınacak sular ile kirlilik düzeyi anlaşılır. Petek suyunu temizleyen solüsyon ilacı ekleyerek sıkışmış ve yerinden oynamayan kireci, pası çözünür duruma getirir ve basınçlı su ile tamamını cihazımızın içinde kalmasını sağlarız. İlk aydan itibaren fazla bir oran ısıtırken fazlasıyla maliyet sağlayabilen müşterilerimiz vardır.

Başıbüyük Cihazlı Tesisat Ustası

Başıbüyük tesisatçı lağım suyu ve atık ile dolup taşan herhangi bir sıhhi kanal için tıkanıklık açma yöntemlerini uyguluyoruz. Lavabo kanalı içine su basarak temizlik yapılması, banyo giderinin helezon yay ile metrelerce kanal içine yerleşecek şekilde sokulması ve titreşim verilmesi ile tüm nesneler yerlerinden oynayabilir. Yine kanala su basarak aynı etkinin daha kalıcı ve temiz hale gelmesini yapabilirken, beton ve fayans yüzeyinde kırma olmadan kanalların temizlenmesini tuvaletler içinde kullanmaktayız.

Maltepe Başıbüyük tesisatçı patlayan temiz su borularını hasar vermeden su kaçağı tespiti cihazları ile bulabiliriz. Tekrar su sızdırmayacak düzeyde çalışmalar için yoğun su çıkış noktalarını görmek gerekir. Suyun dökülüp gittiği yer ile ulaştığı son noktalar arasında fark vardır. Duvarın delinmesi ve yıkılmasına gerek kalmadan ses takip cihazları ile nokta konumunu bulur ve fayanslar, toprak altındaki su borusu analizi içinde kullanarak arızalı kısımları keşif eder ve orada onarımlara başlarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ