maltepe zümrütevler tesisatçı

Maltepe Zümrütevler tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı bulma, robotla petek temizliği ve tıkalı gider açma servisleri sunmaktayız. Tuvaletteki suların dışarı taşması, sıçraması, ve lağım sularının tuvaletin zeminini kirletmesi, gitmemesi durumlarında tıkanıklık açma sistemleri ile kanalın içini yirmi metreden fazla giriş yapabiliriz. Cihazın küçük bir ünitesine takılacak gider kılavuz kamera ne kadar problem varsa görmemizi sağlarken, o noktaya atık parçalama konusunda kıvrımlı yay, atık parçalama sistemi veya giderin tıkanması gibi durumlarda yakalama aparatları ile kırmadan ve risksiz giderdeki tıkanmaları ortadan kaldırabiliriz.

Zümrütevler Kameralı Tesisat Ustası

Zümrüevler tesisatçı kalorifer için makineli petek temizliği işlemi yapmaktayız. Alüminyum veya farklı petekler için zemine döşenmiş, bireysel ve merkezi ısıtma kaloriferlerinin sıcaklığını yükseltmek için kesinlikle her sene veya en fazla iki senede bir yaptırmanızı öneriyoruz. Takılacak bir makine ve sırf kalorifer kullanımına uygun kaliteli kimyasallar ile ekonomik olarak petekleri ısıtmak aslında mümkündür. Tüm kirli maddelerin alındıktan sonra ortaya çıkacak olan içi tertemiz petek boruları ve panellerdir. Ağır kireç maddeleri, yoğun çamurlu oluşumlar, pas ve ne kadar atık varsa bu uygulamadan sonra suyun alındığı zaman yok edilir ve petek artıklarını ayrı yerde toplayan filtrede kalır.

Maltepe Zümrütevler tesisatçı sıhhi tuvalet ve lavabolara bağlı temiz su tesisatında su kaçağı tespiti alanında test pompası ile çok küçük kılcal sızıntıları bularak onarım sıvılarını eklemekteyiz. Ölçümleme yapılması ile sızma belirtileri hemen bulunurken, suyun akışı ile hatta ilerleyen bu sıvıların betonu ıslatan su borusundaki delinme yerine geldiği anda o noktayı tıkaması ile işlemler devam etmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ