beykoz bozhane tesisatçı

Beykoz Bozhane tesisatçı firması olarak kırmadan su arıza tespiti, petek temizleme ve robotla tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz. Masrafı az olan su kaçağı tespiti ekipleri ile sorunlarınıza kökten çözüm sunmaktayız. Çok geçmeden su kaçıran boruları bulmanın yolu tüm dairenizdeki alakalı su sistemlerinde bazı ölçümlemeler yapmaktan geçmektedir. Batarya su borusundaki kaçak yerini bulmak için duvardaki terleme ve ıslanmalarda hareketle oradaki sızma yerlerini ses açısından dinleme teknolojileri ile buluruz. Araştırmada gürültü kesinlikle olmaz ve çoğu sorunu bir daha tekrar yaşanmayacak şekilde aynı gün içinde çözebiliriz.

Bozhane Su Arıza Tespiti

Bozhane tesisatçı radyatör, petek içini yıkama işlemlerinde ucuz fiyatlar ile İstanbul’da petek temizliği işlemleri yapmaktayız. Peteklerin tam kapasite çalışmasını sağlayan içindeki temizlik oranıdır. Kış ve sonbahar aylarında kombi derecesini yoğun artırmanıza gerek kalmayacak türde rahat çalışması için kontrolleri termal cihazlar ile yaparız. Kolay ısınanlar sıcak suyu ilk alanlardır, yalnız diğerlerine sıcak su geçmiyorsa tıkanma olabilir. Toplam petek sayısı belli adetlere bölerek gerekirse birkaç seferde temizlik cihazından aktarılacak olan sıvı solüsyonlar ile kirliliğin un ufak olması sağlanır. Petek içinde dolaşan bu cisimleri tahliye boruları ile tuvalet sistemlerine gönderir, petek metalini aşınmalarına karşı koruyacak sıvıları da aktarmayı kesinlikle unutmuyoruz. Profesyonel petek bakımı ustaları ile kırma dökme ve kirlenme gibi yan etkiler olmadan en iyi sonuçları sunmak istiyoruz ve her şey garantilidir.

Beykoz Bozhane tesisatçı pis su kanallarının eskisi gibi olmasını sağlamak için tıkanıklık açma teknik servisini kesinlikle öneririz. Yalnızca lağım sistemleri içinden uygulamalar yapan cihazlar kullanırız. Lağım atıkları nereden geçiyorsa, oradan rahatlıkla sıyrılabilecek ve atığı çok sayıda parçaya ayırabilecek üniteler ile tertemiz duruma dönüşmesi zor değildir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ