firüzağa tesisatçı

Firüzağa tesisatçı firması olarak kombi petek temizleme, kameralı su kaçağı tespiti ve kırmadan tıkalı gider açma hizmetleri vermekteyiz. Tuvalet tıkanması için kanal temizliği ve tuvalet taşması gibi sorunlar için tıkanıklık açma çalışmalarında İstanbul firmamızı tercih ediniz. Uygulanan yöntemler araştırma, yerini bulma ve atığı temizleyecek başlıkların cihaza takılarak ilerletilmesinden ibarettir. Diyelim ki bir iş yeri tuvaletine yiyecek ambalajı atıldı ve tuvalet kanalında tıkalı durumda ve ilerleyemiyor. Kamera ile orada karşımızda ne olduğunu görürüz. Sonrasında gerekirse yakalama başlığı, gerekirse metali eritebilecek cihaz teknolojisi, normal atık ise rögar gibi tüm alana yönlendirme gibi plastik gideri de zedelemeden çalışmalar yapmaktayız.

Firüzağa Kameralı Tesisat Ustası

Beyoğlu Firüzağa tesisatçı kombi ayarları değiştirilen, petek içindeki sıvıların soğuması ve ısınması gibi faktörlere bağlı olarak çamurlaşma oluşan kalorifer sistemlerinde petek temizliği çalışmaları yapmaktayız. Çamurlaşma, kireç, pas, korozyon maddeleri dahil hepsini bir havlupan giriş ve çıkış uçlarına cihaz kabloları bağlayarak petek içinden kırmadan yıkama çalışması ile sonuca ulaşabiliriz.

Firüzağa tesisatçı parkeyi kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktayız. Fayansları ve duvarların arkalarına çok sayıda boru yerleştirilebilir. Onları dıştan bahsettiğimiz zemine sesleri çekerek onları bir taraftan cihaz ekranı ile analiz eden yazılımlar kullanmaktayız. Sızdıran bölge neresi ise onu anlar ve matkap ile küçük darbeler ile ilk aşamayı geçer, aracımızla getirdiğimiz yeni boruyu yerleştirebiliriz. Sizlerde bu tür profesyonel hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bizimle en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ