halıcıoğlu tesisatçı

Halıcıoğlu tesisatçı firması olarak makineli petek temizleme, kameralı su kaçağı bulma ve kırmadan tıkanıklık açma servisleri vermekteyiz. Kalorifer ısıtma sistemlerinin soğuk kalmasında çare petek temizliği diyebiliriz. Petek yıkama çalışması yalnızca su ile yapılmaz. İçerideki tüm maddelerin katı formda ve birbirine iç içe geçmiş olduğunu bilmekteyiz. Bu nedenle güçlü kimyasalların sınırlı süre içinde radyatör kanallarında kalmasını sağlar ve çözündükten sonra yıkama yaparak yanımızda getirdiğimiz filtre cihazında kalmasını sağlarız. Kombi arızalarına karşı önlem arıyorsanız zaten bu kirlenmelerin de sebep olduğunu söyleyebiliriz. Çalışmadan önce peteklerde termal cihaz ile ısı ölçümü, kusurlu peteklerin bulunması, dolaşım sistemindeki hatalar, hava ayarları, petek içi suların kontrolü ve farklı problemler dahil komple araştırma yapmaktayız.

Halıcıoğlu Kameralı Tesisat Firması

Beyoğlu Halıcıoğlu tesisatçı atık borusu montaj, eğim hatası, atıkların geri gelmesi durumlarında tıkanıklık açma ve kameralı olarak içten analiz birlikte yapılabilir. Bina inşaat zamanlarında yanlış ve hatalı çok sayıda işlem başlatılmış olabilir. Her ne kadar kanalları temizlesek de yine tıkanma yapabilecek ve atığın geri geldiği problemleri hayal edin. Biz bunları kamera ile teyit ettikten sonra daha uzaklaştırma anlamında faydalı olabilecek düzenlemeleri sizlere de anlatarak çalışmaları uygulayabiliriz. Kanal yapılarının uzun süre sağlıklı çalışması şarttır ve parça garantisi ile bunu vermekteyiz. Kanallardaki her türlü boru içini dolduran nesneler için özel getirdiğimiz tıkalı borular kırmadan açabilecek olan sıhhi atık borusu temizleme cihazlarımız ile her zaman güvendesiniz.

Halıcıoğlu tesisatçı su borusu tamiri ve su kaçağı tespiti işleminde kırmadan analizler yapmaktayız. Çok az damlama yapan borulardaki teşhisler için sırf bu yönde basınç testleri yaparız. Yeri görülmez ama cihaz ile varlığı anlaşılır. İlgili boruya kimyasallar ekler ve sızıntı nerede ise onun kapanmasını sağlar, testler yapar ve en ufak tahribat ile getirmeden sonuçlar üretiriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ