beyoğlu şahkulu tesisatçı

Beyoğlu Şahkulu tesisatçı firması olarak makineli petek temizliği, kırmadan tıkanıklık açma ve robotla su kaçağı tespiti servisleri vermekteyiz. Sorun yaşanılan farklı atık kanalları için hep işe yarayan tıkanıklık açma cihazlarını kullanmaktayız. Rögar kanallarındaki aşırı veya kısmi yer tutan maddelerin temizliğinde yine sistemin içinden başlayarak maddeleri bir noktadan diğer alana ittirebilecek açıcı başlıkları kullanırız. Bir çengele benzeyen ve ilerlerken dönebilmesi ile içi bol miktarda yığıntı halinde olsa bile tüm maddelerin açılacak gedikler ve içeriğinde su ile gittiğini düşünün. Biz bunu defalarca kamera ile bahsettiğimiz bölmelerden çalışma sırasında gördük ve ihtiyacınız olan yalnızca bu cihazdır. Tuvaletin taşma yapması ve lağım suyunu dışarı akıtması, koku oluşturması gibi problemlerde bir numaraları yardımcınız olabilir.

Şahkulu Kameralı Tesisat Ustaları

Şahkulu tesisatçı ile damlatan ve metali eriyen petek sorunu ile yüzleşmemeniz için mutlaka petek temizliği yaptırmanızı önermekteyiz. Bazı peteklerin içinde kireç, pas gibi maddelerden dolayı zamanla çamurlu ve katı kıvama gelerek metali eritebilecek problemler oluşabilir. Bunun sebebi ise dışı her ne kadar yeni gözükse bile içinin tertemiz olması için bakım yaptırılmamış olmasıdır. Bu sistemleri artık verimli kullanmak daha zordur. Bizim yaptığımız ise damlatan peteklerdeki sıvı sızıntısını durdurmak için kapatıcı kimyasalları uygulamaktayız. Eğer ki binanızda böyle bir sorun henüz yoksa hemen bizleri aramalısınız çünkü petek içindeki tüm bahsettiğimiz bu maddelerin temizlenmesi için öze cihazlarımız mevcuttur. Öyle ki tüm dairenizdeki radyatörlere toz gibi ufak formlara dönüştürülmesini sağlayacak kimyasal maddelerin kullanılması ile hemen tahliye etmeye başlayabilirsiniz. Peteklere dokunduğunuz zaman önemli bir miktarı soğuk kalıyor ise mutlaka bu çalışmayı uygulamalısınız çünkü doğal gaz harcamalarında düşüş, ısı değerlerinde yükseliş sonucu ortaya çıkacaktır.

Beyoğlu Şahkulu tesisatçı duşa kabin giderinde su kaçağı tespiti yapabilmek için duşa kabin kırılmasına gerek olmadan kameralı sistemleri kullanmak sureti ile analizi tamamlarız. Kablolu ve küçük kameraları bilirsiniz. İlgili sıhhi kanala bunu yerleştirmemiz ve görüntülerin ekrana yansıması sorunlu sızıntı yerinin görülmesi için yeterlidir. Tüm giderin tek tek bu tür cihazlar olmadan kırılarak bulunması mı yoksa bu cihaz ile doğru teşhis mi? Bizi arayın ve farklı bina içi sızıntı problemleri için de servis ekiplerimiz sizleri bekliyor.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ