eyüp islambey tesisatçı

Eyüp İslambey tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, makineli petek temizleme ve kameralı su arıza tespiti hizmetleri vermekteyiz. Felsefemiz arasında gelişmiş cihaz kullanımı bulunmaktadır. Çünkü klasik anlayışta sınırlı kalsaydık, işçilik giderleri ve evinizde pek çok yerin kırılması olabilirdi. Sayısız türdeki borularda mevcut maddeleri temizleme konusunda tıkanıklık açma cihazları kullanıyoruz. Tuvalet kanallarını tıkayan nesneler kırmadan nasıl temizlenir? İlgili kanal içi genelde tuvalet tıkanma problemi olduğu için atık sular ile doludur. Oraya elektrik gücü ile ilerleme ve atığı bir silindir başlık yardımı ile delme, ileriye taşıma ve alt komşunuzla ortak bir kanal olan bölgeye gönderme gibi amaçları yerine getirebiliriz. En zorlu ve daha uzun mesafeler içerisinde geçerli olmak üzere tam otuz metre menzile sahip olması gerçekten mükemmel sonuçları almamızı sağlıyor. Lavabo giderini ele alacak olursak suyun buhar tanesi kadar küçük formlarda püskürtülmesi ile yine aynı tekniklere yakın bir çizgi içerisinde sakal, saç gibi atıklardan kurtulmanız mümkündür.

İslambey Tesisatçı Telefonları

İslambey tesisatçı daima lehinize olan sonuçları ortaya çıkarmaktayız. Su sistemi arızası, boru delinmesi, yerinden çıkması, daire içi, ofis gibi yerlerde atık su taşkınları için İstanbul’da kampanyalı teknik servisi ile çalışabilecek olan su tesisatçısı firmamızı her zaman arayabilirsiniz. Kaliteli onarımlar yalnızca iddialı çözümler ve cihazlı analizler ile olabilir ve bizde bunu sağlamak için çaba göstermekteyiz.

Eyüp İslambey tesisatçı ile kış aylarındaki su donması sonucu boru patlamasına karşı önlemler almaktayız. Buz tutması sonucu oluşan patlamalarda su kaçağı tespiti yapabilecek tekniklerimiz vardır. Kırılan boru içindeki buzun eritilmesi, vanaların kapatılması, ilgili boruda kamera ile inceleme yapılması ve duvar içinde ise kesinlikle minimal bir tadilat ile son noktayı koyabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ