güngören köyiçi tesisatçı

Güngören köyiçi tesisatçı telefon numarası 0551 231 83 55 dir cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği için bizi arayabilirsiniz. Tesisatçı firmamızda gelişmiş teknolojik cihazlar kullanılarak ev ve iş yerlerine hizmet verilmektedir.

Güngören köyiçinde tesisatçılar arasında yer almaktayız diğer tesisatçılardan farkımız kullandığımız kameralı cihazlardır. Evden alt kata su kaçağı sorunlarında kameralı tespit yaparak fazladan bir yer kırmadan sadece sorunlu bölgeyi tespit ediyoruz. Tuvalet, lavabo gider tıkanıklıkları yaşıyorsanız bizi arayın robot makinelerle tıkanıklığı açıyoruz. Petekleriniz iyi ısı vermiyorsa kimysallı ve makineli petek temizliği yapıyoruz.

Güngören Köyiçi Su Tesisatçısı

Güngören köyiçi tesisatçı peteklerin alt taraflarının soğuk olmasını durduran firmadır. Çözüm nedir? Kireç bağlayan kombi eşanjörü, merkezi ısıtma tesisatında kireçlenme, tortu gibi maddeler petek temizliği işlemini gerekli kılabilir. Ayrıca cihazınız varsa oradaki sorun da ısınmayı zorlaştırabilir. Hepsini araştırırız. Kırmadan tıkanmış petek açıcı makine olan solüsyonlu yıkama cihazına açıcı sıvıyı döker ve tüm tesisat içinde devir daim yapılmasını sağlarız. Çok vakit almaz ve tesisat içindeki kirlerden uzun süreliğine kurtulur, ısıtma maliyeti azalır ve doğal gaz harcamalarınız düşer.

Güngören köyiçi tesisatçı lavabo tıkanıklığı açma için cihaz kullanan tıkanıklık açma firmasıdır. Lavabo tıkandı su gitmiyor sorunlarında sirke, karbonat, ne iyi gelir gibi geleneksel çözümler yerine bizi arayın. Pimaş tesisatına zarar vermeden makinemizi kullanarak lavabo kanalını tıkayan atıkları kamerayla görüntüleyelim. Pimaş içi, evye borusu ve metrelerce süre gelen alanı dikkatlice tarayalım ve atık nerede ise robot makinemizdeki açıcı yayın kullanılması ile atıkları ilerletelim. Öyle ki ne kadar uzağa gittiğini görüntüleme fırsatımız olmasından dolayı sorunu tekrar yaşamanızı sağlamıyoruz. Tesisat yanlış döşenmiş, yetersiz durumlar, apartman tesisat gideri sorunları gibi bazı vakalardan dolayı bile sorunlar olsa araştırılıp, ekiplerimizce çözüm sunulabilir.

Güngören köyiçi tesisatçı termal su kaçağı tespiti cihazı olan firmadır. Tesisat içindeki sıcak suyun derecesini ölçerek nereye döşendiğini bulan makinedir. Sızıntı alanları da cihaz ekranından görülebilir. Örneğin kombi, petek su tesisatında kaçak var ise dıştaki bu tarama ile nerede başladığını görebiliriz. Ek basınç testi veya bazı analizler ile yerini saptayabiliriz. Öyle ki duvarın yüzeyinde tamamen kuruluk olursa bile cihaz hatasız olarak yerini saptar ve o noktada küçük bir matkap darbesi ile tesisatta düzenli bir değişikliği hemen yapabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ