Beyoğlu Sütlüce Tesisatçı

Beyoğlu Sütlüce tesisatçı firması olarak petek temizleme , robotla tıkanıklık açma ve kameralı su kaçağı bulma servislerimiz bulunmaktadır. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Beyoğlu semtine hizmet vermekteyiz.

Sütlüce Tesisat Ustaları

Sütlüce tesisatçı profesyonel, cihazlı su kaçağı tespiti ustaları olan firmadır. Tamirat, kırıp dökme yapmadan ekonomik, ucuz fiyatlar ile servis hizmetimize dahil olan pek çok sorunu çözmekteyiz. Kameralı su kaçağı tespiti örneğin, küvet giderinden suların geri gelmesi, taşma yapmasına süzgeç kapağı kaldırılacak robot makinedeki açıcı yay ile temizlenmesi, kamerayla bakılarak giderde akıntı varsa direkt görüntülenmesi, kapatıcı ilaç veya su sızıntısı alanına direkt en az hasarla ulaşılmasının yapılması ve onarım işlemleri uygulayabiliriz. Beyoğlu Sütlüce tesisatçı cihazlı petek bakımı yapan servistir. Cihazlı petek bakımı nedir, nasıl yapılır? Peteğin üzerine termal kamera tutacak olsak en çok nerede soğuma olduğunu ve petek tıkanıklığı nerede oluştuğunu görebiliriz. Petek bakımı fiyat ekonomik, uygun olan tarifelerimiz ile peteğin kenarındaki alandan, kombi, havlupan gibi bölgelerden başlayarak sızdırmaz hortumu cihaz ile bağlantısını yapar ve tesisata yıkama sıvısı ekleriz. Kireç, pas tamamen çözünür ve kir tabakaları cihazımızda birikir. Petek bakımı yapılmazsa ne olur? Paslanma, petek tesisatı soğumasında artış, fazla yakıt tüketimi gibi yan etkiler olmasına rağmen, petek temizliği yapılarak tüm bu sorunları ortadan kaldırmanızda yardımcı olabiliriz.

Beyoğlu Sütlüce tesisatçı garantili kanalizasyon temizliği, bakımı yapan tıkanıklık açma servisleridir. Kanalizasyondan kötü koku gelmesi, tıkanmanın nerede olduğunun bulunması gibi ana sorunları gider içinden kamera takılması ile bulmaktayız. Gider açma kanalizasyondan gelen pis lağım suları, taşması, atık suların gitmemesi gibi sayısız durumlarda lağım hattı içine kamera takıp görüntülerin alınması ile birlikte açıcı yayın makinemize takılması ve bir diğer ucunun da giderde olması ile titreşim veririz. Atıkların tam kavranması, ilerlemesi ile tekrar görüntü alarak ekstra sorun var mı şeklinde incelemelerde bulunabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ