Ümraniye Hekimbaşı Tesisatçı

Ümraniye Hekimbaşı tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı bulma , petek temizleme ve robotla tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Ümraniye semtine servisimiz mevcuttur.

Hekimbaşı Tesisatçıları

Ümraniye Hekimbaşı tesisatçı kaçak yapan su borusunu kırmadan bulan su kaçağı tespiti servisidir. Nasıl yapılır? Sızdırmazlık testleri sırası ile uygulanır. Su arıza tespiti lağım kokularını alıyorsak, duvarda sararma gibi belirtiler varsa o yüzeye en yakın kata ulaşır ve tesisat kanalına kamera takarak sızıntı araştırması yaparız. Eğer duvar, fayans içindeki sıcak, ılık su geliyor, kombide su kaçak şüphesi bizde oluşmuş ise su tesisatına cihazla basınç testi yapar ve sızıntı alanını tam olarak görüntüleyecek termal kamera ile yerini saptayarak sonrasında onarıma geçebiliriz. Ümraniye Hekimbaşı tesisatçı kombi su basınç ayarı yapan firmadır. Su vanası tam sıkışmamış ise kombi basıncı düşmesi şikayeti gözlenebilir. Bu bazen kombi su sızıntısı problemlerin de gözlenebilir. Basınç testleri ile kısa vakitte bulunup, kapatıcı sıvı veya termal kameralı su kaçağı tespiti araştırma ile şikayetin yerini bulabilir, onarabiliriz. Petek kirli su yıkama, arıtma işlemi de yıkama sıvısı aktarımı, devir daim cihazı ile basınçlı halde çekip geri iletme, kirli maddelerin cihazımızda birikmesi, suyunun yenilenmesi ve petek koruma sıvısı aktarımı, havasının alınması, son kontroller, ilk ısıtma gibi pek çok çalışma ile sunulmaktadır. Sizler de garanti süreli petek temizliği çalışmalarını bizden alabilirsiniz.

Ümraniye Hekimbaşı tesisatçı tuvalet tıkanıklığı sebeplerini kamerayla gören firmadır. Tahmini olarak değil garantili tuvalet tıkanıklık açma işlemleri için tuvalet kağıtları, erimeyen yabancı cisimler, atıklar, giderde daralma, çökme gibi pek çok nedeni kamerayla araştırırız. Beton, plastik boru kırılmasına gerek yoktur. Tuvalet açma giderinde sıkışan kağıtlar, peçeteler, evdeki ürünler, çöp gibi kullanılması gibi sayısız durumlarda robot makinedeki yay ekipmanın bu yabancı cisimleri zararsız geri çıkartabilecek olması veya atıkları yayın parçalayarak uzaklaştırması gibi komple çözümleri sizlere sunuyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ