eyüp akpınar mahallesi tesisatçı

Eyüp akpınar mahallesi tesisatçı telefon numarası 0532 736 48 79 dur su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve petek temizliği servisi için bizi arayabilirsiniz. Tesisatçı firmamızda gelişmiş cihazlar kullanarak dairede su kaçağı yapan tesisatın bulunması için bizi arayabilirsiniz.

Eyüp akpınar mahallesi tesisatçı çağırmak için 0532 736 48 79 numarasına tıklayarak bizi arayabilirsiniz.

Eyüp akpınar tesisatçı şebeke suyu az geliyor sorunlarını tıkanıklık açma makinesiyle temizleyen servistir. Tıkalı su borularını kırmadan açan asidik (zararlı olmayan) yıkama sıvıları ile içteki tüm pisliklerin dikkatlice temizlenmesini yapıyoruz. Atık kanallarına boşaltıyor ve sağlıklı suyu tüketmenizi sağlıyoruz. Gider kanalları tıkanan boruları, logarı ise robot makinedeki açıcı yay ve makine gücünün yanı sıra kamera kontrolleri sayesinde sorunsuz bir şekilde temizleyebiliriz.

Eyüp akpınar mahallesi su tesisatçı patlayan su borusunu kırmadan tamir etme işlemlerini yapmaktadır. Hassas su kaçağı tespiti yapan makinelere sahip olmayan firmalar bu alanda müşterilerin tesisatlarına zarar veriyor fakat bizde durum tam lehinize şekildedir. Genelde kaynak yerlerinde patlayan su boruları hasar alabilir. Örneğin, demir borularda boru patlağı tamir etme suyun sızdırdığına dair basınç test makinesi ile ölçüm sonucunda sonra Sun-fiEyüp akpınar mahallesi gibi onarım sıvısının eklenerek sızıntı alanında tam olarak tıkanma yaşanması ile düzelecektir. Bu işlemlerde tadilat olmaz ve gerçekten demir boru patlağının onarıldığına dair tekrar ölçümler yaparak sorunu kökten çözeriz.

Eyüp akpınar mahallesi tesisatçı garanti kalorifer peteğinin iç temizliğini yapan servistir. Aslında petek temizliği ikiye ayrılır. Izgara üzerinden kuru buhar ile toz zerreciklerinin serilecek ve sızdırmayacak naylon brandada toplanması ve peteğin içini temizleyen makine ile tesisatta kirecin, basın makinemizde birikmesi olarak yazabiliriz. Petek arası tozların temizlenmesi ve peteğin yarısı ısınmıyor gibi sorunlar için solüsyon basılarak zararsız bir şekilde yapılacak işlemler ile rahat bir nefes ve petekleri yüksek kombi ısılarında çalıştırmadan ısıtma gibi pek çok amaca hizmet etmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ