beylikdüzü adnan kahveci tesisatçı

Beylikdüzü adnan kahveci tesisatçı telefon numarası 0551 231 83 55 su kaçağı cihazla tespiti, robotla tıkalı gider borusu açma servisi için bizi arayınız. Tesisatçı firmamızda modern teknik cihazlar kullanarak ev ve iş yerlerine hizmet verilmektedir.

  • beylikdüzü adnan kahveci su tesisatçısı
  • beylikdüzü adnan kahveci su kaçağı tespiti
  • beylikdüzü adnan kahveci tıkanıklık açma
  • beylikdüzü adnan kahveci petek temizliği
  • beylikdüzü adnan kahveci makineli tesisatçı
  • beylikdüzü adnan kahveci kameralı tesisatçı
  • beylikdüzü adnan kahveci cihazlı tesisatçı

Beylikdüzü adnan kahveci tesisatçı basınçlı tuvalet kanal yıkama hortumu kullanan firmadır. Esnek çözümler için tıkanıklık açma robotu da kamerayla inceleme sonucunda plastik pimaş içlerinden uygulanır. Atık biriktiren ve kanal içinde oldukça geniş yer tutan kanalizasyon sistemlerindeki bu ağırlığın giderek artması kırılmalara yol açabilir. Bu nedenle tesisatta kırılma kontrolleri de yaparak temizlenmesi gereken kanal içlerini itinalı olarak açabilecek Rorthenberger robotunu kullanılarak doluluk miktarını kanalizasyona geçmesini sağlıyoruz.

Adnan kahveci mahallesi su tesisat servisi

Beylikdüzü adnan kahveci tesisatçı çamurlaşmayı önleyici petek temizliği yapan servistir. Petek kenarı, havlupan gibi bölgelerden takılacak makinemiz ile tüm petek suyunun alınması, peteği yıkayan ilaç eklenmesi, devir daim yaptırılarak tüm kirli maddelerin alınmasını uyguluyoruz. Tadilat, petek sökme olmadan alınan bu pislikler, kireç, tortu, yosun, çamur maddelerinin ardından durulama suyu ve koruma sıvısı eklenir. Petek suyunun daha az soğuma yapması, daha hızlı ısınmasını, uzun ömürlü petekleri kullanma gibi pek çok artı yönü vardır ve bu işlemi yapmazsanız eğer petek kirliliği şikayetinden dolayı iki kat daha fazla her ay doğal gaz faturası ödüyor olabilirsiniz.

Beylikdüzü adnan kahveci tesisatçı kenarı çatlayan küveti tamir eden servistir. Kırık, çatlak lavabo, küvet, duşakabin, fayans, mermer için su kaçağı tespiti ekiplerini arayarak destek alabilirsiniz. Fayanstaki çatlak oradan suyun girmesi ve alt kata akmasına neden olabilir. Tesisat değil yapı malzemesi sorunu olsa da fayansın değiştirilmesi, çatlayan kısmın macun ile çekilerek suyun geçmesinin önlenmesi gibi adımlar uygulanır. Bir başka yöntemimiz ise örneğin, küvet giderinden yan, alt daireye su akıyor gibi durumlarda kamera takıp sızıntının nereden başladığını dikkatlice görebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ