büyükçekmece ahmediye tesisatçı

Büyükçekmece ahmediye tesisatçı telefon numarası 0551 231 83 55 arayabilirsiniz su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği servisleri veriyoruz. Tesisatçı firmamızda kullanılan kamera sistemleri robot cihazlar sayesinde su kaçakları ve tıkanıklık problemlerine çözüm üretiyoruz.

Büyükçekmece Ahmediye mahallesi tesisatçı gelşien değişen teknoloji takip ederek uygulamaya sunmaktadır. Evinizden alt kata su kaçağı var ise hiç düşünmeden bizi arayınız.

Büyükçekmece Ahmediye Su Kaçağı Tespiti

Büyükçekmece ahmediye tesisatçı gider boru yerini tespit eden kırmadan tıkanıklık açma yapan robot makine kullanır. Tıkalı gider borularını dedektör ile tespit edilmesi, kanal içinden zararsız olarak kamerayla görüntülerin alınması, spiral kanal açma makinesi, su jet motoru ile pimaş, logar boru içlerinden atıkların ilerletilmesinin sağlanması gibi adımların hepsi tadilatsız ve garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Büyükçekmece ahmediye tesisatçı su borusu deliğini garantili onaran servistir. Su borularında deliğin kapanması ve su sızıntılarının durdurulması için macun çekilerek, içten onarım sıvısı eklenerek, boru parçası kesilip yerine yenisi eklenerek ve sızdırmazlık testleri yapılarak garantili su kaçağı tespiti işlemleri uygulanabilir. Fiyatları da uygun seviyeye çektik ve herhangi bir dairede kaçak olduğunu veya olmadığını anlamak için test pompası direkt tesisata takılıp basıncın durumunu ölçer ve verileri aldıktan sonra ilgili kata çıkıp ses dedektörü ile tarama yapılması sonucunda sızıntının nokta yerini buluruz. Hataya yer vermeyen bir çalışmadır ve kırılacak bir fayans ve herhangi bir inşaat malzemesinden iz kalmayacak şekilde onarım teklif ediyoruz.

Büyükçekmece ahmediye tesisatçı üstü sıcak, altı soğuk peteğin içini yıkayan petek temizliği servisidir. Odaların iyi ısınmaması, peteğin soğuk kalması sorunları peteğin içindeki kireç, pas, tortu şikayetinin oluşturabileceğini biliyor musunuz? Cihazda, merkezi kalorifer ısıtma tesisatından sıcak su üretiliyor fakat peteklere geçmiyor olabilir, sebebi peteğin içini tıkayan kireç, pas olarak yazabiliriz. Solüsyonlu makine ile tüm pisliklerin alınması ve kalorifere temizleme suyu ile birlikte peteğin içini, metali koruyan sıvı ilacın eklenmesi ile petek sularının daha erken ısınması ve petekli, kaloriferli evlerde yakıt tasarrufu oluşturucu artı özellikleri bu çalışma ile alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ